Jump to content

Najam stana kao poslovnog prostora kao dio plaće


nepoznata

Preporučene objave

Pozdrav.

 

Prvo se ispričavam ukoliko sam promašila sekciju.

 

Zaposlena sam, na minimalcu, radim kod kuće. Firma mi šalje ugovor o najmu mog stana (gdje radim) kao poslovnog prostora, jer kako kažu, rade to zbog zakonske obveze, odnosno da tu razliku između minimalca i stvarne plaće opravdaju isplatom naknade za najam.

 

Taj ugovor po sklapanju bi odnijela u Poreznu upravu po njihovom sugeriranju, a firma bi mi odmah platila iznos najamnine.

 

Da li tu ima ikakve štete po meni, odnosno da li ima skrivenih troškova za mene? Bojim se da li će tu možda biti kakvih posljedica za mene, sada ili u budućnosti.

 

Molim Vas za savjet. Ako treba još detalja, pišem.

 

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zapravo je nevjerojatno što sve neće pasti na pamet razno raznim poslodavcima kako bi ovu našu državu zakinuli za nekakve doprinose, poreze i sve ostalo.

 

Puno smo toga vidjeli i čuli na ovom forumu, ali eto ovo je nešto novo...........nadam se da shvaćate da zaista ne znam kakav bih vam savjet dao, jednostavno mi je slabo od svega ovoga, doslovno.

 

pirates5B15D_th.gif

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija