Jump to content

Bolovanje...trudnoća....ugovor na određeno....otkaz


BrunoP

Preporučene objave

Pozz ponovno svima...situacija slijedeća....ugovor na određeno...majka želi na bolovanje radi trudnoće...dali poslodavac ima pravo urucit otkaz za vrijeme bolovanja...znamo da po zakonu netreba produžit ugovor o radu nakon sto istekne....znaci pitanje....MOŽE LI TOKOM BOLOVANJA RADI TRUDNOĆE URUČIT OTKAZ PRIJE ISTEKA UGOVORA :) hvala svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nadovezala bih se da ne otvaram novu temu nema smuisla..ja sam na ug u drz bolnici..zanima me slejdeće ;tvrde mi ako ostanem trudna da mi po novom Kolektivnom ne smiju dati otkaz..ali kako??

pa to i nije otkaz onda,jer mi produzuju mjesec po mjesec,to j onda jednostavno ne produzetak ugovora zar ne??

malo sam zbunjena.

imamo raćenu veriju kolektivnog na poslu ai nista o tomene nvodi,dakle o praimaradnika na odredjeno,..gdje da seja to informiram??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nadovezala bih se da ne otvaram novu temu nema smuisla..ja sam na ug u drz bolnici..zanima me slejdeće ;tvrde mi ako ostanem trudna da mi po novom Kolektivnom ne smiju dati otkaz..ali kako??

pa to i nije otkaz onda,jer mi produzuju mjesec po mjesec,to j onda jednostavno ne produzetak ugovora zar ne??

malo sam zbunjena.

imamo raćenu veriju kolektivnog na poslu ai nista o tomene nvodi,dakle o praimaradnika na odredjeno,..gdje da seja to informiram??

 

 

Za vrijeme trudnoće Vam ne mogu dati otkaz ugovora o radu. To je tako zakonom propisano.

Budući da ste zaposleni temeljem ugovora o radu na određeno vrijeme, mogu Vam ga ne produžiti,kako ste i sami rekli.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija