Jump to content

postupak utvrđivanja bračne stečevine


pipia

Preporučene objave

Pozdrav,

sa bivšim suprugom sam u parničnom postupku utvrđivanja bračne stečevine te se bliži prvo ročište. Naš problem je što on ne priznaje našu imovinu kao zajedničku iako je stečena za vrijeme braka i od zajedničkih sredstava, te istu osporava izmišljotinom da mu je otac poklonio novce za kupnju stana koji je kupljen u gotovini. Mene zanima koliko je realno da to prođe na sudu i kako on to treba dokazati da bi sud to prihvatio kao istinito, da li je dovoljna izjava njegovog oca i ako je kako je uopće moguće meni to pobiti. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da li imaš odvjetnika-cu...imaš li i ti neke svijedoke....bračna stečevina je sve ono što ste stekli za vrijeme trajanja bračne zajednice...mislim da je to vrlo teško dokazivo jedino da dokaže novčanom tranakcijom sa očevog računa na njegov..i to predoči kao "dokaz"...vjerujem da i ti možeš dokazati da i kako ste stekli novac za kupnju stana...želim ti puno sreće

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija