Jump to content

Ovrha


anonimno

Preporučene objave

Ako su zatražili da se ovrha na plaći zavede u redoslijed plaćanja, čekati će da ti se oslobodi palća od prethodnih obustava pa će se onda naplatiti.

Ukoliko to nije učinjeno mogu promijeniti sredstvo i predmet ovrhe, npr. pljenidba i prodaja pokretnina što i nije neki efikasan način namirenja dugovanja (bar do sada bio).

Inače rok za zastaru potraživanja s osnova pružanja tk usluga je 1 godina. Koko očito nije došlo do zastare ili si propustio rok za prigovor zastare ako je i bilo, nastojati će se naplatiti dok ne iscrpe sve mogućnosti ovrhe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

potpuno se slažem s ovim postom.

Pa ljudi plaćajte svoje račune.

Ja imam susjeda koji ne plaća nikada niti jedan račun bez sudske odluke o ovrsi.

 

To je zaiste strašno gledati.Stalno dolaze službenici

na naplatu, elektra im isključi struju, pa tek onda trče uplatiti zaostala dugovanja, onda opet plate ukljčenje struje ... itd. i onda opet ponovno svake godine ista situacija.

Čak i Tv pretplatu plaća jedino kad dobije sudsko rješenje o ovrsi. Tada plati, sve zaostale račune i

sudski trošak. Obzirom da je to dvojni objekt mi to stalno moramo gledati i doživljavati veoma neugodne situacije, jer ti svi službenici stalno zvone nama jer oni nemaju prezime na vratima pa ih svi traže po kući.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A to što je Ht krivo prepisao moju adresu s osobne i to što nisam dobio račune za mobitel to nikome ništa? I kad sam zvao i molio da pošalju račune ne moju adresu nikad to nisu napravili? Jel moja greška što je službenik nepismen i napiše čak i krivu adresu i grad???? Možda je moj slučaj jedinstven, ali vi se ne pitate da ima ljudi koji nemaju novaca i ne mogu platiti račune pa im zato dolaze isključivati struju, plin i ostalo? A ova tu manjina koja nema drugog posla nego pljuvati druge po forumima jer su neki ing. dipl. itd ima dovoljno novaca pa si dozvoljava da blatiti druge. Pa gdje vi živite, meni se sere od ovog sistema i nemojte nekome soliti pamet da plaća račune na vrijeme, jer da ima s čim, sigurno bi ih platili!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tko ima za kupiti mobitel morao bi imati i za platiti račune. A što se drugog tiče iz iskustva znam da ljudi sa malim primanjima najurednije plaćaju obveze, jer si ne smiju dozvoliti da mu se skupe računi od dva ili tri mjeseca. I oni nemaju mobitel.

A ovo s adresom je smiješna priča, možeš ih nazvati i oni ti kažu koliki ti je račun, a i dostavna adresa se da promijeniti.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možda je tebi to smiješna priča, meni je smiješna priča da u ht-u radnik ima toliku plaću koliku ima, a nepismen je! Uostalo, tko si ti da ikome daješ savjete, ljudi će plaćati svoje račune kako žele i mogu, a ti se sa svojim pametovanjem javi u aktualnu kampanju pa smisli neki dobar slogan poput: LJUDI PLAĆAJTE SVOJE RAČUNE! :-P

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija