Jump to content

babino davno nasljedstvo


valerijan

Preporučene objave

Baba mi je prije 15-ak godina nasljedila od svoje pokojne sestre neku veću svotu novca i to stavila na račun svojeg sina ne obavijestivši pritom svoju ostalu djecu. Kad je ona umrla njezina imovina se dijelila po potomcina na jednake dijelove. Sada kad je umro taj njezin sin, bez potomaka, na njegovu računu, na ostavinskoj raspravi, se ukazao ostatak tog novca. On je svu svoju imovinu oporučno ostavio nekom drugom. Imam li ja kao sin njezinog drugog sina tražiti svoj nasljedni dio tog novca koji bi mi pripadao po ocu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dvije ključne stvari - možete li to dokazati (vaša riječ neće biti dovoljna) i kada je baka umrla?

Baka je umrla prije 7-8 god. Mogu li dokazati? Ne znam kako. Sigurno je da je taj novac došao nekad na njezin račun, što nije ostalo iza nje. Taj njezin sin nikad u životu nije imao vlastiti prihod. Valjda postoji neki put novca koji banaka može dokumentirati

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija