Jump to content

Ne ispunjenje ugovornih obveza-naknada šete??????


kiki04

Preporučene objave

prije 2 godine moja tvrtka potpisala je ugovor sa ministarstvom regionalnog razvoja i fondova eu ugovor o izvođenju radova na sanaciji ratom surešenih objekata.

do danas ugoor nije ispunjen krivnjom naučitelja, razlog je po riječima nadzornog inženjera taj što je ministartvo sklopilo ugovore za obnovu više objekata nego što ih ustvari ima.

u samom ugovoru nije navedeno koja je kazna za naručitelja ako se ugovor ne ispuni njihovom krivnjom.

s obzirom da je naša tvrtka zbog ovog pretrpjela određenu financijsku štetu zanima me da li imamo pravu na naknadu,ja mislim da imamo

unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bez ulaženja u meritum, koje uzgred rečeno nije ni moguće bez uvida u adekvatnu dokumentaciju, ako namjeravate tužiti RH, prvo ćete se morati obratiti Građansko-upravnom odjelu nadležnog Državnog odvjetništva, kao elementarnoj procesnoj pretpostavci dopustivosti eventualno podnesene tužbe. Svakako sugeriram angažman odvjetnika.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija