Jump to content

neslaganje sa procijenjenoj šteti na automobilu


markovtc67

Preporučene objave

pozdrav , dali mi može netko odgovoriti na ovo pitanje : imao sam saobčajni udes u kojemu sam kriv i nastala je materijalna šteta na automobilu .. sada od mene Crotia osiguranje traži naknadu štete u iznosu od 13000kn ,, po njihovoj procijeni nastala je totalna šteta auto je renault -clio a ostatak auta vrijedi 6000kn međutim ipak mislim da su tu nesto smuljali jer stvarna šteta po meni nije takva : prednji lijevi far blatobran i da ne nabrajam ,, taj auto je sad u voznom stanju tj popravljen je tj osoba ga vozi ,, kako da dokažem suprotno ,, jer mi prijete tužbom ako ne platim ,, ili da pristanem platiti? hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

navodno 13500 kuna ,, ne mogu vjerovat da je od tog auta ostalo samo 6000 vrijednosti ,, ja bi i pristao na dug da otplatim no ipak to nije realno jer ako je tako tada ču ja njoj još dati ostatak što renault clio vrijedi 6000 kuna i ja ču taj auto popraviti i imat ču auto odličan jer šteta nije tolika da nije za popravit (naravno to kažem kao primjer ) čini mi se sve to nerealno a ja nemam iskustva sa takvim stvarima ,, pa se osječam prevarenim ,, jer popravak moga auta je stajao 4000kn sa prevozom ,, opel astra clasic 2000g ,, eto molim ako znate odg ili neku informaciju bila bi mi dobro došla hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija