Jump to content

Ovrha i prodaja racuna EOS Matrix-u


Teta Violeta

Preporučene objave

Moj Tel Operator, TELE " svojom Greskom (u Sustav su unijeli krivu Adresu) nije ni Racun poslao a kamoli Opomenu, vec su trazili Ovrhu, a na moju Zalbu je sve otislo na Sud koji je rjesio u Korist EOS-a, Javnog biljeznika i TELE 2, pa sad unatoc mojoj ponudi da dug- onaj stvarni- bez troskova ovrhe i sl. platim, sve to ignorilali pa se jos prijete Sudskom Ovrhom nad pokretnom Imovinom. Ako ima Odvjetnik koji hoce taj Posao preuzeti, neka mi se javi.

Da mene netko tereti zbog Racuna kojega mi nisu urucili, nema smisla.

Da mi se urucunavaju troskovi opomene koja nije nikad urucena, nema smisla.

Da mi se urucunavaju zatezne Kamate, nema smisla, ako im nudim placanje na Rate.

I to sve pismenim putem, na koji nijedan nije reagirao, tj. sad se samo njihov odvjetnik meni obraca sa prijetnjama.

Racuni su mi blokirani vec vise od godinu dana, naplatili su samo svoje troskove, prijete mi se sa sudskim ovrsiteljem i popisom moje pokretne imovine, nabijaju mi i salju kamate.

Ovrsna isprava je izrecena cak i na krivu adresu, onako kaku su je vodili i kod TELE2, a sve je sud u Sesvetama ignorirao, cak i moju ponudu da se rjesi mirnim putem i da platim u Ratama svoj stvarni dug- kojeg imam prema TELE2, sa EOS Matrix nemam ja nikakav ugovor.

Nije mi nitko mogao nista ni poslati, jer nitko nije moju adresu niti trazio uobicajenim sluzbenim putem- uvidom u mjesto prebivalista kod MUP.a

APSURD i bolesno (ovo drustvo).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija