Jump to content

Garaže - upravljanje


LanaZG

Preporučene objave

Vlasnik sam garaže u sklopu koje ima 240 garaža. Sam objekt ima uvedenu vodu koja se koristi za pranja auta i slično. Prije 10 godina sam od tadašnjeg kučnog savjeta zatražila i dobila dozvolu da si uvedem vodu u svoju garažu (naravno tako da se priključim na naš postoječi vod) uz uvjet da stavim kontrolni sat i da plaćam potrošnju vode prema očitanju. Sve ove godine sam uredno plaćala potrošnju vode i nije bilo nikakvih problema. Prije mjesec dana su dvije osobe nasilno smijenile predstavnika suvlasnika izvukavši 51 % potpisa od suvlasnika (pretežno penzionera, posluživši se lažima da izvuku potpise) i osnovali su odbor suvlasnika od 5 članova. Taj odbor si je uspješno uzurpirao pravo da u ime svih nas 240 donosi i provodi razne odluke i nabavke. Ja znam da oni to ne mogu, ali očito članovi odbora baš i nisu upoznati s tim, a one dvije osobe vode kolo. Jedna od njihovih odluka je da ja moram platiti priključak te svoje vode po najnižoj tarifi za grad Zagreb...???? Da li ja imam obavezu išta platiti nakon 10 godina korištenja i redovnog plačanja potrošnje, s obzirom da sam se priključila s dozvolom tadašnjih upravitelja? Kome se te osobe može prijaviti zbog ovakvog rada i mrcvarenja suvlasnika (ima još tih loših odluka)? Nije baš nitko raspoložen da se upušta u smjenu na način kako su to oni napravili, jer suvlasnici su raštrkani i nisam sigurna tko bi bio zainteresiran za posao predstavnika suvlasnika. Hvala na odgovoru...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija