Jump to content

Financijski savjetnik


Meca

Preporučene objave

Pozdrav svima,

Imali li netko s iskustvom u radu s osiguranjima ili u stambenim štedionicama a da želi napisati svoje mišljenje o tim poslovima?

Uvijek sam zaobilazila te natječaje,ali nažalost najveći broj natječaja je upravo te vrste pa sam mislila pokušati s tim poslom dok ne nađem nešto bolje.Unaprijed se zahvaljujem na vašim savjetima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
Pozdrav svima,

Imali li netko s iskustvom u radu s osiguranjima ili u stambenim štedionicama a da želi napisati svoje mišljenje o tim poslovima?

Uvijek sam zaobilazila te natječaje,ali nažalost najveći broj natječaja je upravo te vrste pa sam mislila pokušati s tim poslom dok ne nađem nešto bolje.Unaprijed se zahvaljujem na vašim savjetima.

 

 

 

Prije dosta god. nisam radio, vidio oglas za stambenu štedionicu PBZ i javio se.

Sklopio par ugovora o štednji s poznanicima, dobio neki neloš postotak od naknade(koja je 100eura) i povrat poreza na primljeni iznos.

Nakon toga bila neka akcija ugovora bez ulazne naknade pa mi dosta toga propalo :/

 

Uglavnom tvoje je da nađeš klijente i potpišeš ugovor s njima u najbližoj poslovnici banke i dobiješ neki postotak na to. Šta više radiš više dobiješ. Nije full time job, ni blizu, a ima ljudi koji uz redovan posao zarade par tisuća kuna mjesečno.

Bitno je imat širok krug poznanika, bit uvjerljiv i komunikativan.

Povoljnije je, isplativije i pametnije ulaganje od životnog osiguranja pa se ljudi lakše i odluče za to.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija