Jump to content

Internet trgovina


ZeRoXxX

Preporučene objave

Poštovani,

 

namjeravam otvoriti internet trgovinu. Naime odmah kod upita za isto stvorio se jedan veliki problem - SKLADIŠTE.

 

Znači kao minimalni tehnički uvjet navedeno mi je skladiste koje naravno mora imati uporabnu dozvolu, pravo o koristenju prostora i brdo dokaza o ispravnosti svega i svačega što naravno na mjesečnoj i godišnjoj razini povećava troškove do razine na kojoj mi je internet trgovnu neisplativo otvarati.

 

Zanima me samo dali ima kakav način da se izbjegne potreba za imanjem skladišta, tj. da se jednostavno sjedište firme prijavi na kućnu adresu jer meni skladište nikako nije potrebno pošto se radi o nekim sitnim količinama robe koja bi gotovo trenutačno i bila prodana.

 

Na netu čitam o obrtu s djelatnosti "trgovina na malo putem pošte ili interneta" i kao da za to netreba skladište što me iskreno malo zbunjuje jer je to ustvari internet trgovina, barem ja tako mislim :S

 

Unaprijed hvala za bilokakve informacije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nemam nažalost odgovor, ali imam potpuno isti problem i isto pitanje kao ZeRoXxX, imam veliki stambeni prostor i garažu, dio kojeg bi unajmila od supruga jer je vlasnik, međutim traži se skladište za minimalno tehničke uvjete, potreban mi je prostor od cca 5m2 za držanje robe obzirom da se radi isključivo o internet prodaji, konkretno riječ je o odjeći.

 

Također unaprijed zahvaljujem na nekom rješenju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija