Jump to content

zastara i prednost


14 54m

Preporučene objave

postovanje,

 

imam dva pitanja.

1.

u lipnju 2010 godine su me zaustavile kobre zbog prekoracenja brzine i urucile uplatnicu.na tu kaznu sam napisao prigovor i poslao na odgovarajucu adresu.na taj moj prigovor nikada nisam primi odgovor jer me postar a ni policija koja je bila dva-tri puta na mojoj adresi nije nasla.

pitanje,kada i dali mogu racunati na zastaru?

2.

drugo pitanje se odnosi na pravo prednosti.

tko ima prednost na autoputu sa tri vozne trake ako auto iz sasvim ljeve trake i auto iz sasvim desne trake zele u srednju traku koje je slobodna.dakle auti se voze istom brzinom i u istoj visini i zele istovremeno u srednju traku,dali postoji neka prednost ili imaju jednako pravo na tu srednju traku?

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1. Ako te nisu uspjeli osuditi, u lipnju 2014. bi trebala biti zastara, ali kako nisi ništa preuzimao, ne možeš baš znati. Mogli su donijeti presudu i oglasiti ju na oglasnoj ploči, čime bi postupak bio završen, a onda se zastara računa 3 godine od tada. U svakom slučaju, kako ne znaš u kojoj je fazi postupak, ne možeš znati ni kada je zastara.

 

2. Prednost ima onaj s desne strane.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija