Jump to content

anex ugovora o radu na određeno (1. mjesec)


mc4u

Preporučene objave

Pozdrav,

 

zaposlen sam preko agencije za zapošljavanje na mjesec dana od 1.6. do 30.6. Danas mi je poslodavac, tj. tvrtka za koju radim preko agencije doneo "novi" ugovor na potpis (naslovljen "ANNEX 1 UGOVORA O RADU sklopljenog dana 26.5.2014. godine"), za 7. mjesec. Ono što mi je zanimljivo u tom aneksu je sljedeći članak:

 

""Ugovorne stranke suglasno utvrđuju da se mijenja članak 3 Osnovnog Ugovora o radu te da novi članak glasi:

" Ugovor o radu sklapa se na određeno vrijeme od 1.7. 2014. do 31.7.2014. godine. Ugovor se sklapa radi ustupanja radnika za privremeno obavljanje poslova za korisnika... "

""

 

Ono kako meni to izgleda je da je prvotni ugovor za 1.6. 2014. - 30.6.2014. promijenjen za novi period 1.7. - 31.7. Da li to znači da će se period kada sam radio registrirati kao onaj iz zadnjeg anexa ugovora, a ne cijelo razdoblje od par mjeseci koliko sam doista radio? Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija