Jump to content

Klima uredjaji i venntilacijski ispuh na medji


Filipmoris

Preporučene objave

Molim za pravni savjet ili link na zakon kojim se mogu posluziti kod pravnih tijela.

Vlasnik sam manje obiteljske kuce koja pravokutno ispred ima manji vrt. Na samom rubu medje, nalazi se kuca susjeda njezina yadnja strana.

Susjed je kucu upravo adaptirao te je prema mojem vrtu otvorio ispuh za zrak, u visini 50cm od zemlje bez moje suglasnosti. Takodjer je preko mednog zida sa lije strane mog dvorista- na njegovoj zadnjoj strani kuce postavio nosace za 8 x Klima jedinica isto bez moje suglasnosti. Najniza klima je nadohvat ruke preko zida.

Zatecen situacijom i strahom od buke i isphuha toplog zraka prema mojem dvoristu u dobronamjernim susjedskim odnosima ne zelim se posvadjati ali zelim zastiti svoju obitelj i posjed ako je to pravno moguce. Napominjem da je objekt susjeda napravljen za poslovne svrhe i vecih je gabarita. Takodjer objekt se nalazi u dalmatinskom mjestu i tim vise narujusje krajobraz...

Svaki savjet je dobro dosao. Lp i zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija