Jump to content

Reklamacija kvaliteta isporucene gradjevinske stolarije od drveta


inmofina

Preporučene objave

Potreban mi je odvjetnik za trgovacko pravo. Mojoj tvrtki nanesena je steta od strane proizvodjaca gradjevinske stolarije iz Lokava. Roba koju smo izvezli u Spanjolsku isporucena je sa vise nepravilnosti. Potrebno je napraviti reklamaciju i pokusati vansudsku nagodbu, a ako to ne bude moguce drugi korak bio bi sudski spor. Kao zamjennu za odvjetnicku nagradu nudim dogovor o podijeli ostete 50:50.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Potreban mi je odvjetnik za trgovacko pravo. Mojoj tvrtki nanesena je steta od strane proizvodjaca gradjevinske stolarije iz Lokava. Roba koju smo izvezli u Spanjolsku isporucena je sa vise nepravilnosti. Potrebno je napraviti reklamaciju i pokusati vansudsku nagodbu, a ako to ne bude moguce drugi korak bio bi sudski spor. Kao zamjennu za odvjetnicku nagradu nudim dogovor o podijeli ostete 50:50.

 

Poštovani,

 

s obzirom da Vam je onemogućeno slanje privatnih poruka, da li imate mail adresu ili drugi kontakt? Imam preporuku za odvjetnika.

 

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija