Jump to content

mup prijevremena


fango

Preporučene objave

Znam da je tema vec prezvakana i to vise puta, no ima li tko kakav info da li se preko HZMO moze (ponovo) zatraziti probni izracun prijevremene mirovine za policijske sluzbenike? ... i treba li na nesto posebno obratiti paznju prilikom predaje zahtjeva za prijevremenu, kao odabir povoljnije opcije, ili je to vise-manje sve isto?

Otkad su nas vecinu prebacili u 1 stup, ostalo je usmeno obecanje da ce mirovine ostati iste, a nesto se prisjecam i mogucnosti ukidanja najboljih 10 godina?

 

unaprijed zahvalan!

pozz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možeš zatražit koliko puta želiš.Ako ne ide preko neta moraš uispostavu.

Prebacili su te samo ako si im dao dozvolu a da si primao iz I i II ukupno bi dobio manje jer ekipa iz II stupa računa na sebe a ne za tebe.

Probaj sam izračunat ako imaš sve podatke http://www.legalis.hr/forum/showthread.php/57431-usporedni-izračun-mirovina?p=662454#post662454

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možeš zatražit koliko puta želiš.Ako ne ide preko neta moraš uispostavu.

Prebacili su te samo ako si im dao dozvolu a da si primao iz I i II ukupno bi dobio manje jer ekipa iz II stupa računa na sebe a ne za tebe.

Probaj sam izračunat ako imaš sve podatke http://www.legalis.hr/forum/showthread.php/57431-usporedni-izračun-mirovina?p=662454#post662454

 

... ne znam jel mi zivimo u istoj drzavi, ali po drugi put su me otpilili u ispostavi, znaci probni izracuni se NE mogu zatraziti niti dobiti u Vukovarsko srijemskoj, ovo se odnosi na sve kojima se mirovina obracunava po posebnim uvjetima, drugo mi je jasno da sam im dao dopustenje za prelazak u 1 stup, koje su mi bile druge opcije?...u prosjeku smo ostali bez 90-120 tisuca kuna

 

pozz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mogu ti izračunat samo mirovinu "bez uvjeta" jer beneficirane nisu nikada ni računali do trenutka umirovljenja pa otprilike znaš koliko sigurno dobivaš.Probaj izračunat po Prof-ovom kalkulatoru.

Tehnički nisi izgubio ništa jer do te love ionako ne možeš doći.Moguće samo ako odapneš prije nego supruga i djeca imaju pravo na obiteljsku mirovinu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija