Jump to content

Isplata mirovina za 10 mj !?


Kompa

Preporučene objave

Ovim putem pitam vas sve koji dobivate mirovinu putem PBZ-a i imate internet bankarstvo jeste li u mogućnosti imati uvid u , odnosno dohvatit mirovinski odrezak za 10 mj ( listopad ).

 

Kod mene na internet bankarstvu još uvijek je zadnji izrezak za mjesec rujan, što znači da nema za mjesec listopad .

 

S obzirom da je do sada isti odrezak bilo moguće dohvatiti odmah nakon 01. u mjesecu postoji li mogućnost da nam ovaj mjesec kasne mirovine jer odrezaka iz HZMO-a još nema a 10. je u ponedjeljak.

 

Baš provjerite a i vi iz ostalih banaka.

 

Ako su ostale banke dobile , onda je do banke a ne do HZMO-a, ako niste dobili ni vi iz drugih banaka , onda je ipak došlo do nekih problema.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Prije će se u RH spustiti mali zeleni nego će raja izaći na ulice !

Ne da se to našoj raji, oni si gotovani i očekuju da to umjesto njih odrade ovi iz drugih zemalja EU.

 

Ne poznaju ti analitičari baš najbolje naš narod.

 

Mada bankrot države i ne bi bila loša solucija. Barem bi onda dotakli više to dno i počeli se penjati prema površini, ovako još uvijek samo tonemo i tonemo....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Slažem se upotpunosti,nekad moraš doći do dna da se počmeš dizati,samo su problem naše godine,dok dođe do boljitka mi smo pokriveni mahovinom,definitivno smo najgluplji narod na zemaljskoj kugli,to pokazuju i komentari na ovom forumu,bar 80% ljudi podržava lopove koji ih doslovno vode u jad i bijedu jer jednostavno ne kuže da nije bitno ime i prezime nego samo djela i ništa više,ne mislim na tebe kompa da me nebi pogrešno shvatio

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija