Jump to content

Sklapanje braka-hrvatski drzavljani, jedno nema HR rodni list


Marta28

Preporučene objave

Liep pozdrav,

nova sam na forumu, nadam se da ćete mi pomoći.:mase1:

Ovako: Budići muž i ja smo pošli matičaru zakazati građansko sklapanje braka, nakon što smo fino popričali sa gospođom otkrili smo da moj budući nema rodni list u HRV,dok ja imam ( oboje smo iz BiH, spletom okolnosti smo u HRV gdje radimo)

S obzirom da nam je plan i dalje ostati u HR teta nam je predlozila da muz podnese zahtjev za rodnim listom, ali problem je u tome sto je njegovo prebivaliste u Varazdinu, moje u Trogiru, a oboje radimo u Splitu, i njemu je nezgodno traziti slobodan dan, pa je teta rekla kao nema problema, vjencajte se u BIH ( jer dolje oboje imamo rodne listove) i prebacite ga ovdje na HR vjenčani list, mi smo rekli super,odlicno,,

i kad smo dosli doma smo shvatili da nismo pitali jedno, a to je, kad dodjemo prebaciti rodni list, ovdje u trogir jer ja tu imam prebivaliste, da li se muz mora prijaviti na adresu kod mene ili moze njemu ostati adresa prebivalista Varazdin ( sto bi mi htjeli da ostane)

Znam da je post ogroman al htjela sam biti detaljna, nadam se da ce mi netko odgovoriti i pomoci,

Srdacno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija