Jump to content

Dobivena presuda protiv HT-a - pa oni sada ulažu žalbu


mpacaric

Preporučene objave

Molim pomoć,

 

više ne znam što učiniti. Dobio sam prvostupanjsku presudu jer oni doslovno nemaju argumente (niti potpisan ugovor, presliku osobne...ništa) da im mi platimo nešto što nismo potrošili.

Netko je na moje ime sklopio ugovor i nije ga plaćao da bi ja dobio ovršni postupak na koji sam se naravno žalio. Nakon 2 godine parničenja dobio sam presudu u moje ime i sada se oni žale...wtf???

 

Molim pomoć jer sam stvarno očajan više. Što da učinim? Kako da sastavim žalbu, dali ju moram sastaviti...

 

Nisam ni tražio nikakvu naknadu troškova do sada u ove 2 godine....i to bi stavio unutra...sve što ikome padne na pamet jer je ovo stavno već jadno....

 

https://www.dropbox.com/s/rzfkmwzi6cxm24d/hrvatski_telekom_presuda.pdf?dl=0

 

Njihova žalba je na linku...

 

 

Puno puno hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa zar nije sasvim normalno i uobičajeno da se onaj tko je izgubio u prvostupanjskom postupku žali na odluku? Zašto vas to toliko čudi i smeta?

 

Zbog čega biste se žalili na presudu koja je u vašu korist?

 

Ako niste tražili troškove, ne možete se žaliti što vam nisu dosuđeni (tj. možete ali nećete uspjeti). No, budući da je suprotna strana ionako uložila žalbu, ništa se loše neće desiti ako podnesete žalbu na rješenje (tj. nedostatak istoga) o troškovima niti će to produljiti postupak, nemate što izgubiti.

 

Čak niti trajanje postupka u vašem slučaju nije dugo s obzirom na uobičajeno trajanje postupaka na našim sudovima. Nije nikakva rijetkost da se ljudi parniče po 10 i više godina.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija