Jump to content

bivsi vanbracni neda stvari moje obitelji


alma84

Preporučene objave

postovani, molim pravnu pomoc..

 

bila sam u vanbracnoj zajednici vise od 5 godina..

nakon rastave (mog odlaska) ne zeli vratiti stvari koje je dala moja obitelj..stvari koje sam ja kupila sam mu ostavila..

 

financijski nista nije uzdrzavao, hrana, najam stana, rezije, potrepstine sam sama snosila..no kada smo se preselili u stan njegovih roditelja (izdvojen od obiteljske kuce), ja i moja obitelj smo opremili stan (novu kuhinju, frizider, perlicu rublja, posude itd), tv i PC koji sam ja kupila sam ostavila, ne zanima me to, ali potrazujem sta je moja obitelj dala, cak i sliku koju sam dobila od prijateljice mi neda..5 i pol godina nije dao kunu u zajednistvo, lagao je da ne dobiva placu (nakon prekida sam saznala da je lagao), di je potrosio novac ne znam (nije alkos ni kockar)..isla sam u minuste do boga, da nas prehranim i da prezivimo..ostali su i dan danas..

molila sam ga par puta da mi vrati od obitelji stvari (tu su i stvari koje je moja majka dobila za vjencani poklon), na pocetku je pristao, a onda kasnije rekao da neka si odaberem jedan servis i da cu to dobit i nista vise..on se drzi da mu ne mogu nista jer mu je otac politicko lice (nacelnik opcine) i sudci ga poznaju..

 

dio stvari je vratio al vecinu nije,..

napominjem, ne zelim ono sta sam kupila niti sta su dali njegovi (bojler) niti sta je on kupio prodajom auta (sjedeca garnitura i klima) samo ono sta je dala moja obitelj..

 

te stvari imaju sentimentalnu vrijednost, shvacam podjelu imovine itd, moji minusi su ostali, no da li u to ulaze stvari moje obitelji?..

imam li ikakva prava?..ima li moja obitelj pravo vratiti sta je njihovo?

za odvjetnika nemam, jer sam nezaposlena..sumljam da u ovom slucaju imam pravo na besplatnog branitelja..

 

molim vas pomoc..

hvala vam unaprijed na vremenu citanja mojih jada..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija