Jump to content

Lažno prijavljivanje


koka1968

Preporučene objave

Ssujedi su me lažno prijavili da maltreiram životinje. Izašla je veterinarska inspekcija i utvrdila da je sve u redu.

 

Zatim su me prijavili da neosnovano posjedujem vozačku dozvolu i ne samo što sam podastrijela medicinsku dokumentaciju nego sam i prošla na ponovnom liječničkom za vozačku.

 

Zatim su me lažno prijavili za razbijanje prozora na kući. Izašla je policija i utvrdila da je prijava lažna.

 

Zatim su me prijavili da sam lažni invalid. I tu je invalidska komisija utvrdila da je moja dokumenacija valjana.

 

Molila bih nekog da me savjetuje što poduzeti u slučaju takvih lažnih prijava. Žalila sam se policiji, ali oni su samo napravili bilješku i uputili me na privatnu tužbu. Da li je to doista jedino moguće djelovanje protiv lažnih prijava?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Onda ništa. Prilagodi se "okolišu"

 

Pozdrav od Mrlje.

 

 

Druga opcija: (nabavi šešir, pozvoni svakom na vrata i onda ga opi.di bejzbol palicom po tintari).

Nakon toga, sjedneš na metlu i zbrišeš odletiš.

 

Ako metla neće da "upali", opi.di te zločeste sa metlom.

 

Nemoj zaboraviti i reći im: Ipak sam ja "gazdarica" ! A oni neka s je.u.

gfsdrg.jpg

uređeno: od G-man
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako nema kaznene prijave protiv vas, nema ni kaznenog djela lažnog prijavljivanja kaznenog djela, koje je doduše moguće počiniti isključivo s izravnom namjerom, pa i tu postoji objektivan problem u pogledu dokazivanja.

 

A susjedi k'o susjedi. Nažalost, ne može ih čovjek birati, to je izvan njegovih ruku. Plavi dečki samo rade svoj posao i nije na njima krivica, iako bi i oni mogli malo popričati ozbiljnije sa ovim serijskim prijavljivačima. Žalosno je da se njihov život svodi na zagorčavanje života drugima. Tužba je uvijek opcija.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija