Jump to content

Registar branitelja-nemilice brišu


siralex

Preporučene objave

SOvi nisu nikad bili crveni ali su pravi pravi .....i!!!

 

'Ipak, sud je jasno rekao da je odgovornost u slučaju Fimi-Media ležala na puno više osoba iz HDZ-a, od onih petero koji su osuđeni. Treba reći da reći da sustav koji je pogodovao počinjenju ovih kaznenih djela nije samo pet fizičkih osoba. Omogućili su ga svi oni pojedinci koji su za to barem znali, a na neki način su u tome i sudjelovali. Oni koji su spuštali glavu, oni koji su je okretali od problema, oni koji su zatvarali oči, i oni koji su šutjeli o tome. Svi su oni prešutno podupirali ovakav način funkcioniranja sustava te time pridonijeli njegovoj održivosti. Na opisani način, koji je doveo do kaznenog postupka protiv HDZ-a, stavljen je na stup srama i onaj dio članstva koji s počinjenjem kaznenih djela nema nikakve veze.'

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sad sam pogledao u registar ,vise me nema u registru.pozdrav svim braniteljima ma gdje bili.

Zato i kažem da provjerite.Ja sam čuo za 10-tak šta su izbrisani a sigurno ih ima dosta više.Moje mišljenje je da ubacuju i suprotnu stranu iz rata pod branitelje pa zato stoji 0 za morh i za mup.Koja smo onda bili vojska haha

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Što im ovo dođe ratni tijek? meni piše NE,nema dana provedenih u ratu nema ništa samo ime i prezime,biće dobro ako ne krenu privođenja,u jednu ruku dobro bi nam došlo,privesti i sve streljati,spasili bi nas i sebe,još će oni nas uvjeriti da nije rata ni bilo,Petre ti si još dobro prošao,kod mene nema dana,još će me kazneno goniti kao lažnjaka,pošto se bliže izbori možemo očekivati bombanje po novinama o lažnjacima,treba skupiti koji bod ,izborna godina je tu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dalmatino-39, evo sad gledam i isto se dogodilo i kod mog brata, stoji ime i prezime, ali nema 450 dana Hv-a, bio mu je sve borbeni sektor, neborbenog nema ništa. Piše mu nula dana. Izgleda da je neki stručnjak (samozvani informatičar) sje**o bazu podataka, e sad koliko su ažurni trebaće im 4 godine da dovedu sve u red.

 

Najbolje, kome su podatci promjenjeni da pišu u Ministarstvo branitelja da žurno ažuriraju. Odgovaraju brzo, jer sam ja imao problema oko borbenog sektora u MUP-u i riješili su to brzo. Jedino mi sad fali 20 dana. Valjda su odbili vrijeme kad sam spavao...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija