Jump to content

prijava za bacanje petardi u bus, Posljedice


radozna

Preporučene objave

Najprije hvala svima koji ce se nadam se ukljuciti u temu. Ukoliko sam pogrijesio sa temom, slobodno ju zanemarite jer sam nov na forumu pa mozda pitam gluposti s obzirom na druge. Znaci moje je pitanje koje su posljedice prijave zbog bacanja petardi u busu. Imam 17godina i u busu sam zapalio nekakav rafal od petardi koji nije moj, mislim nisam ja to donio. Posto se u busu nalaze kamere vozac je valjda to nekako snimio i nas sestoricu prijavio da bacamo petarde. Mene znaci zanima kakve bi sad mogle biti posljedice, inace pozvan sam priko mobitela da sutra dođem jer sam prijavljen, volio bih ako mogu to nekako izbjeci jer ne zelim da roditelji saznaju inace odmah dizu strku. Neznam dali pomaze to sto do sada jos nisam imao nikakvu prijavu. Jos jedanput hvala svima i ispricavam se ako sam promasio temu na forumu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Najprije hvala svima koji ce se nadam se ukljuciti u temu. Ukoliko sam pogrijesio sa temom, slobodno ju zanemarite jer sam nov na forumu pa mozda pitam gluposti s obzirom na druge. Znaci moje je pitanje koje su posljedice prijave zbog bacanja petardi u busu. Imam 17godina i u busu sam zapalio nekakav rafal od petardi koji nije moj, mislim nisam ja to donio. Posto se u busu nalaze kamere vozac je valjda to nekako snimio i nas sestoricu prijavio da bacamo petarde. Mene znaci zanima kakve bi sad mogle biti posljedice, inace pozvan sam priko mobitela da sutra dođem jer sam prijavljen, volio bih ako mogu to nekako izbjeci jer ne zelim da roditelji saznaju inace odmah dizu strku. Neznam dali pomaze to sto do sada jos nisam imao nikakvu prijavu. Jos jedanput hvala svima i ispricavam se ako sam promasio temu na forumu

 

Tko te pozvao i gdje ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

maloljetan si i sigurno ce biti pozvani roditelji u policiju to nikako ne mozes izbjeci..svako ispitivanje maloljetnika bilo informativnog ili obavijesnog razgovora mora se provoditi uz prisustvo roditelja ili skrbnika...bilo to na sudu ili policiji bilo u svojstvu svjedoka ili okrivljenika svejedno roditelj/skrbnik mora biti nazocan..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mulac je napravio belaj i treba mu dobrano natrljati nos zbog učinjenog. No , s druge strane ako je prijava išla prema policiji, oni će prvo utvrđivati identitet "sa strane" , a potom idu radnje prema njemu , ali isključivo uz nazočnost roditelja ili skrbnika. Ako je poruka bila od nekog drugog onda se ne mora odazvati iako bi bilo pametno ispričati se prijevozniku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija