Jump to content

darovni ugovor


hitechservis

Preporučene objave

prije 7 godina umro mi je djed, ujak mamim brat na sudu ili kod javnog biljeznika pokazao je darovni ugovor koji je legalno potpisan kod javnog bilježnika na tom mjestu gdje je bila ostavinska rasprava moja mama se nije slozila sa tim darovnim ugovorom i trazila je svoj nužni dio koji je pripada kao jednom od desetero djece, nikad nismo dobili ništa iako smo dva puta se nesto zalili preko suda te da prihvaćamo te da se ne slazemo sa tim ugovorima ali nikad ništa uvijek dobijemo sa suda lagani odgovor da pokrenemo dokazivanje onoga sta je u posjedu pokojnika jer je on u posjedu još oko 58.000 m2 zemlje,neznam dali je moguće još šta izvesti po tom pitanju?

 

opet to pokrećem jer je nedavno umro djedov brat koji nema djece već samo nećake ali to je druga tema.

 

u tom darovnomm ugovoru ono šta nama nije jasno i gdje moj odvjetnik nije bio 100% siguran šta da radimo, je ovo da potpis od djeda na tom ugovoru uopće nije njegov kao na osobnoj i to se vidi iz aviona te na ostavinskoj moja mama je to i rekla i primjetila a rečeno joj je da zbog toga mora dignuti sudsku parnicu i postupak dokazivanja ali da ce izgubiti jer je sve potpisano kod javnog bilježnika a pokojnik je u to doba bio bez oba dvije noge u staračkom domu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija