Jump to content

tužba protiv tvrtke


markun

Preporučene objave

molim za savjet. Radio sam u jednoj tvrtki više od pola godine i nisu mi isplatili plaću. Danas bih ih tužio, ali su u međuvremenu (nakon što sam prestao raditi za njih) promijenili naziv tvrtke, ali je oib tvrtke i rukovodeće osoblje ostalo isto. Gotovo je sve ostalo isto osim naziva firme. Koga bi trebao staviti kao tuženika u ovom slučaju prijašnju ili mogu odmah sadašnju tvrtku, ako je riječ o istom oibu?

 

hvala vam

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U povijesnom izvatku piše ovako, pa mi recite da li se radi o promjeni pravne osobe ili istoj osobi s drugim nazivom i sjedištem:. u registarskom predmetu upisa u sudski registar promjene tvrtke,sjedišta i izmjene odredbi Izjave o osnivanju po prijedlogu predlagatelja xx d.O.o., iz Osijeka. kojim se u sudski registar ovog suda upisuje se: promjena tvrtke, sjedišta i izmjena odredbi Izjave o osnivanju, u društvu s ograničenom odgovornošću pod tvrtkom/nazivom xyy d.O.o.

Oib je ostao isti

 

hvala vam g man

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija