Jump to content

Kasnija registracija - istek prometne dozvole


GoogleGuy

Preporučene objave

Pozdrav,

 

10.01. mi istice polica osiguranja

10.01. mi takodjer istice i valjanost prometne dozvole

Ako sam dobro upoznat, tehnicki pregled vrijedi do zadnjeg dana u tom mjesecu (siječnju).

 

Trenutno nisam u mogućnosti registrirati to vozilo...

 

U slučaju da obnovim policu osiguranja do 10.01.2016., ne obavim tehnički pregled i nastavim voziti, da li me očekuje "samo" kazna za isteku prometnu dozvolu?

 

Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma svakako ga planiram registrirati, ali 10-ak dana nakon isteka valjanosti prometne dozvole.

 

Je li jedina kazna koja mi prijeti tih 700 Kn?

 

P.s. Vozilo je na pravnoj osobi.

 

Poštovani..

..ako vas zaustave u prometu onda je to kažnjivo po čl. 238 st. 5..novčanom kaznom u iznosu od 5 000 - 15 000 kuna kaznit će se za prekršaj pravna ili fizička osoba obrtnik ako naredi ili dopusti da njezina neregistrirana vozila ili vozila kojima je isteklo važenje prometne dozvole ili njezine neoznačene lake prikolice sudjeluju u prometu na cestama.

 

Ažurirano

 

Do 15 dana dali policija skida reg.plocice sa vozila?!

 

Poštovani..do 15 dana ne..nakon 15 dana, ako niste registrirali vozilo trebate ga odjaviti i vratiti reg. pločice..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani..

..ako vas zaustave u prometu onda je to kažnjivo po čl. 238 st. 5..novčanom kaznom u iznosu od 5 000 - 15 000 kuna kaznit će se za prekršaj pravna ili fizička osoba obrtnik ako naredi ili dopusti da njezina neregistrirana vozila ili vozila kojima je isteklo važenje prometne dozvole ili njezine neoznačene lake prikolice sudjeluju u prometu na cestama.

 

Ažurirano

 

 

 

Poštovani..do 15 dana ne..nakon 15 dana, ako niste registrirali vozilo trebate ga odjaviti i vratiti reg. pločice..

 

 

 

E to to.. dakle puno vise od 700 kn za pravne osobe :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija