Jump to content

Žalba na natječaj


ms19

Preporučene objave

Pozdrav,

 

tražim vaše stručno mišljenje. Dakle, prijavio sam se na natječaj u državnoj upravi i danas sam dobio obavijest o tome da se moja prijava neće razmotriti jer je nepotpuna. Naime, nisam dostavio "valjano uvjerenje o nekažnjavanju".

Ovdje moram naglasiti da sam poslao kopiju zahtjeva za izdavanje uvjerenja o nekažnjavanju. (Natječaj je otvoren 8 dana, potvrda se čeka 8 dana)

Pretpostavljam da formalno-pravno nisam ispunio zahtjev o tome da moram dostaviti Uvjerenje o nekažnjavanju. Međutim, koliko je meni poznato, do sada se prihvaćalo i kopiju zahtjeva.

U svakom slučaju odlučio sam da ću se žaliti (iako se ne nadam nekom pozitivnom ishodu).

Problem je u tome što u njihovoj obavijesti nema nikakvih uputa o tome da li imam pravo na žalbu (Upute o pravnom lijeku).

Sad moje pitanje glasi kome upiti žalbu?

 

Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Prema najnovijem Sudskom poslovniku uvjerenje izdaje odmah Općinski sud (više ne ide na provjeru na Županijski), ali očito im se ne da raditi. Ja uvijek dođem po 5 primjeraka i za dvije minute je gotovo, samo me nađu u kompjuteru.

Nego, što se tiče žalbe, ona nije dopuštena jer obavijest nije upravni akt, a i da je, da imate pravo žalbe, nitko je ne bi prihvatio jer nije priloženo ono što se traži. Njih nije briga kada ćete Vi to dobiti, prijava se može nadopunjavati samo do isteka roka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija