Jump to content

elektrin stup


anonimno

Preporučene objave

Pozdrav svima!

Imam problem sa elektrinim stupom koji je na zemlji ( od sada nedavno i zemljišnoknjižno u mojem vlasništvu) 2 metra uz moju kućui koji se uz to još i drma. Planiramo postaviti podzemne kablove tako da nama više taj stup ne treba, ali opskrbljuje strujom kuću do nas. Međutim stup bi se moglo pomaknuti samo 1 metar dalje i više ne bi bio na našoj zemlji.

Zanima me koje su moje mogučnosti i šanse da zahtjevam od elekte da makne taj stup, ili bar da plača neku naknadu?

Hvala! :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Puno muke i zahebancije. Elektra je jedna jako troma i zahebana organizacija ! E, kada bi imali nekog tamo na poožaju onda bi stvari brže išle.

ili ako bi nekog odgovornog malo.. pogladili , jel... onda bi isto tako išlo.

 

NO možete probati sa zahtjevima i sličnim glupostima, no smatram da kada im predložite taj podzemni kabel (koji budu oni delali i masno naplatiili ) da bu ih to najviše motiviralo !

 

FF

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Manje više ili više manje, sa anonimusom tipa ti ne debatiram a pogotovo ne o pravnim temama !

 

A kaj se tiće nebuloza i nagađanja, to je samo tebi svojstveno i izgleda tvoj stil i metoda rada !!

 

Pa sretno ti bilo u nebulozama i nagađanjima !!

 

točno, mogo bi , a što vjerovatno i radiš baciti se na lotto i sportsku prognou i ove sportske kladionice, tu ti ide to nagađanje a i to je u konačnici nebuloza !!

 

No hard feelings !

 

FF

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Taj podzemni kabel moramo postaviti jer preko stupa više ne funkcionira, upališ tv i svijetla nema, ali rekli su nam sve to mi moramo mi sami platit.

ALI ono što mene zanima je da li ja imam osnove tražit maknut taj stuup sa svoje zemlje ili oni ipak imaju neko pravo tipa zbog javnog , državnog interesa tu držat stup.

Pomozite!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija