Jump to content

Krađa u tvrtci


markocro

Preporučene objave

Pozdrav, imam jedan slučaj gdje sam ja pretpostavljam jedan od okrivljenjika za krađu tvrtci u kojoj radim. Nestala su 4 telefon i jedan komp. Ne brinem se previše jer nisam kriv ali neugoda je ta što su došli po mene na posao iz policije i odveli me na ispitivanje. Mene zanima nekoliko stvari, da li mislite da će mi doći u pretres kuće iako samo tamo imam prijavljeno prebivalište ali ne i boravište, jer ne želim da mi uznemiruju roditelje nepotreno. Da li postoji mogućnost da mi predoće dokaze ako ih i imaju na temelju kojih bi sumnjićili mene. Te da li će me obavijesititi ukoliko će prijava Protiv mene biti napravljena.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...da li mislite da će mi doći u pretres kuće iako samo tamo imam prijavljeno prebivalište ali ne i boravište, jer ne želim da mi uznemiruju roditelje nepotreno.

 

Zavisi od tijeka samih izvida i dobivenih saznanja putem njih. Mogućnost postoji.

 

Da li postoji mogućnost da mi predoće dokaze ako ih i imaju na temelju kojih bi sumnjićili mene.

 

Pravo uvida u državno-odvjetnički spis regulirano je odredbom čl. 184. st. 4. i 5. ZKP-a.

 

Te da li će me obavijesititi ukoliko će prijava Protiv mene biti napravljena.

 

Ako postupak krene tim putem, dobiti ćete obavijest o provođenju dokaznih radnji ili optužnicu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija