Jump to content

Žalba na sudsko riješenje o ovrsi


sisak1978

Preporučene objave

Poštovani nadam se da ču dobro postaviti pitanje,zbog ovrhe koju je pokrenuo javni bilježnik a na koju sam uložio prigovor bio sam na sudu nakon dva ročišta sud je donio presudu kojom ja nisam zadovoljan i sada bih uložio žalbu moje pitanje glasi:dali se u toj žalbi ja mogu žaliti i na postupke sudca kao i na iznose potraživanja te iskaz svjedoka ili se moram držati onih stvari spomenutih u presudi ili mogu spomenuti i one stvari koje su se spominjale u postupku ali ih u presudi nema hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

postovani,

da li je po vama sud tijekom postupka povrijedio odredjene odredbe parnicnog postupka(ZPP).

da li smatrate da je sud pogresno ili nepotpuno utvrdio cinjenicno stanje,ili pak da je cinjenicno stanje pravilno utvrdjeno ali je sud na takvo utvrdjenje primjenio pogresne zakone(materijalno pravo)

Znaci,dobro procitajte obrazlozenje presude i bazirajte se na gore navedeno,a sve drugo zaboravite jer nema ucinka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija