Jump to content

Kazna za parkiranje


anonimno

Preporučene objave

  • 10 mjeseci kasnije...

Ja sam danas primio opomenu od firme kojoj je osjecki elektromodul d.O.o. povjerio naplatu potrazivanja. U pitanju je iznos od 600kn. U opomeni stoji broj racuna 1/35454 , datum dospijeca 20.08.2005.

Ne vidim kakve veze to ima sa ugovornim kaznama za parkiranje. Naime, ja im nisam platio nekoliko kazni izdanih pod sumnjivim okolnostima u razdoblju od zadnje tri godine.

Pokusavaju li oni to dobiti na vremenu?

Isplati li se njima pokretati sudski postupak i koliko bi taj u tom slucaju trajao?

Smiju li oni uopce samo tako zbrojiti sva moja dugovanja po ugovornim kaznama? Pa nisam ja kupovao robu kod njih, ipak je to nekoliko razlicitih postupaka.

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam dobio isto ali na iznos od 1100kn. Opomena je poslana od strane Coface Intercredit Hrvatska ,a radi se o firmi koja je registrirana za posredovanje pri naplati potraživanja. Koliko sam ja informiran oni na sudu to ne mogu naplatiti ukoliko ti to sam ne priznaš. Da li je to tako ali ne ne znam jer nisam još čuo za nikoga koga su tužili.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija