Jump to content

dupla alimentacija


Andrea20

Preporučene objave

Dobar dan svima..trebala bi mi informacija ako mi tko moze pomoc..moj zarucnik se razveo od bivse zene pred otprilike dvije god i ima predivnu curicu s njom ali nazalost bolesno i sud je odredio 1000 kn alimentacije..on je naravno placao dok je radio a ako nije imao dovoljno ja bi dodala..al posto je bio ostao bez posla a ni ja nisam mogla davat za alimentaciju nakupilo se dosta toga oko 15,000 kn,u meduvremenu i ja sam ostala trudna i rodila zdravu djevojcicu koja sad ima 9 mj i napokon je zarucnik poceo radit pred 4 mj ali je imao problem sa sefom koji ne isplacuje place nikome tako da nije dobio ni jednu placu od tada ali sva sreca poceo je radit kod drugog i sad cekamo placu a u meduvremenu ga je bivsa tuzila po neznam koji put i umjesto duga od 15,000 kn pojavilo se dodatnih 20,000 kn..znaci dug prema njoj je 35,000 kn i tako stoji na njegovom zasticenom racunu..meni sad nije jasno,koliko znam ne mogu ici kamate na alimentaciju i na koju foru moze biti 20,000 kn vise za alimentaciju ako je duzan samo 15,000 kn,jer ako su to troskovi suda ili advokata nebi pisalo na fini da je to za alimentaciju..hvala unaprijed na pomoci

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija