Jump to content

Download igrica i programa s ove stranice


stef_mrcina

Preporučene objave

Pozdrav,

 

znači našao sam stranicu giveaway download hr koja nudi besplatan download nekih programa i igrica (koji se inače plaćaju). Kako da budem siguran da neću imat nikakvih problema ako neke od tih programa budem imao na kompjuteru od firme? Kako da dokažem da su to stvarno free i legalno preuzeti programi?

 

Pitanje nije za mene već za prijatelja, ali sam ga postavio u prvom licu. Stranica koju sam naveo sam uzeo kao primjer jer mi ulijeva najviše povjerenja i iza nje stoje urednici imenom i prezimenom, no općenito može bit u pitanju i neki drugi.

 

Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pročitajte bolje ono što piše prije nego što počnete "downloadati"-skidati, a ako se nešto plaća (a glede net-a, može vas zeznuti neki južnokoreski tinejdžer, dobro zeznuti) ili platite ili..........

 

Nisu uvjeti uporabe nečijeg djela isti za pravne, fizičke osobe, komerc..........., a na netu imate svašta...

 

Ne želim reklamirati i neću ali postoji mnogo stranica na net-u gdje možete naći ono što vas zanima....

 

A, ako nešto nije besplatno, bolje je ne izazivati "sudbinu"...

 

;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne možete biti sigurni. Kod nas nema giveaway zakona - a tamo gdje ga ima - cijenjeni urednici bi imali problema s ovakvim sajtom.

(Npr. trebali bi imati evidenciju, tako da se vidi tko je što dobio.)

Neki savjeti (US).

 

 

Može se desiti da je neki giveaway software ilegalan i vi za to možete odgovarati, a oni, kao posrednici, ne odgovaraju - tj. imaju obavezu to maknuti ako ih netko upozori.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija