Jump to content

Dozvola za tihi obrt


KoraVoda

Preporučene objave

Vecer, nisam sigurna da li je ovo pravo mjesto za pitati, ali vi slobodno prebacite temu u drugi topic.

Uglavnom zivim u Dubravi, u dijelu gdje su obiteljske kuce.

Prije 30ak godina prvi susjed je trazio od susjeda dozvolu da otvori tihi obrt. Posto je susjed meterolog susjedima na kraj pameti nije bilo da tihi obrt nece bit tihi.

Vrlo brzo susjed je dovukao opremu za piljenje i busenje metala, i napravio u svom dvoristu radionu s kojom je poceo radit razne letjelice.

Jos to i ne bi bio toliki problem da mu je radno vrijeme radnim danom od 8-4, ali evo sad je 10 do 10 i pile i bruse metal punom parom. Uz to radi i subotom i nedjeljom i tad je vec u 7 i po ujutro pila u pogonu.

Ja ovo vise ne mogu trpit, imala sam problema dok sam isla u skolu i na fax nisam mogla ucit sa svim prozorima i vratima. Roditelji su ludili zbog njega ali su mislili da ce u penziju skoro i jos je i bolestan, ali susjed je unajmio sad nove radnike koji sada jos vise rade nego prije.

Koliko mi imamo pravo ako smo mu dopustili obrt jer on je tvrdio da ce to bit tihi obrt.

Kome se mogu obratiti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija