Jump to content

Predbilježba prava vlasništva... molim pomoč


nimrod949

Preporučene objave

Poštovani.

 

Kupujem nekretninu (stan) na javnoj dražbi. U zemljišnoj knjizi je pod vlastovnico predbilježeno pravo vlasništva na neku firmu, koja nije vlastnik stana.

 

Zanima me šta to znači? Kada se može takva prebilježba upisati? Takodje me zanima da li će to biti problem pri upisu u zemljišku knjigu i da li se ta predilježba briše?

Unapred hvala za Vaš odgovor!

 

Srdačan pozdrav!

 

Marko

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kupujem nekretninu (stan) na javnoj dražbi. U zemljišnoj knjizi je pod vlastovnico predbilježeno pravo vlasništva na neku firmu, koja nije vlastnik stana.

 

Zanima me šta to znači? Kada se može takva prebilježba upisati? Takodje me zanima da li će to biti problem pri upisu u zemljišku knjigu i da li se ta predilježba briše?

 

Nekretnina koju kupite na javnoj dražbi bit će upisana kao vaše vlasništvo, a svi tereti i upisi se brišu.

 

Sve nekretnine koje se prodaju na dražbi imaju upisane svakakve zabilježbe vjerovnika (potraživanja). To je i razlog zašto se prodaju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija