Jump to content

Predaja Tužbe Ustavnom sudu?


petar2013

Preporučene objave

Nemoj se zamarati sa tim i da prođe na upravnom nema ti ništa od toga,sudu je posao samo da ocjeni jel sve rađeno po zakonu a ono najvažnije rješenje donosi isključivo mirovinski,frend mi je davno ima sigurno 10-tak godina dobio pozitivno rješenje od upravnog za status HRV-i pa mu opet u ministarstvu branitelja nisu uvažili ni priznali,isto mu je bilo kao da nije dobio ništa

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na savjetima.

U mirovini nisam, tako da me obračun ne opterećuje.

Znam i da presude u moju korist da vraćaju na prvostupanjsko, ali evo iz hira i inata (tu su mi neki ljudi prenijeli "virus" pozitivnog razmišljanja) baš želim na Upravni sud.

A u međuvremenu ću ponovno na prvostupanjsku, jer se nažalost dokumentacije sakupilo ponovno, još imam par pregleda, bitnih, za obaviti... i predajem ponovno dokumentaciju.

 

Hvala na odgovorima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na savjetima.

U mirovini nisam, tako da me obračun ne opterećuje.

Znam i da presude u moju korist da vraćaju na prvostupanjsko, ali evo iz hira i inata (tu su mi neki ljudi prenijeli "virus" pozitivnog razmišljanja) baš želim na Upravni sud.

A u međuvremenu ću ponovno na prvostupanjsku, jer se nažalost dokumentacije sakupilo ponovno, još imam par pregleda, bitnih, za obaviti... i predajem ponovno dokumentaciju.

 

Hvala na odgovorima!

 

što ti vrijedi tužba ona se rješava više od tri godine idi ponovo na procjenu radne sposobnosti a i povećanje postotka hrvi ako je prošlo više od dvije godine traži da ideš na timski prikaz ako nisi bio neka ti specijalisti napišu da su ti sve ostale bolesti u komorbiditetu sa ptsp na timskom nebudi tih već pokaži da ti je dosta sve te zaje......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Stubi, bio sam na timskom prikazu i tamo mi je potvrdjeno jos otprije iz dvije bolnice da su mi bolesti u kromobiditetu sa sudjelovanjem u ratu, 3 lezanja po 15 do 20 dana isto imam na psihijatriji.

 

I sto mi visi vjestak napise u obrazlozenju za PTSP i depresivni poremecaj (teski,kromobiditet),,. "Da mi je to od cestih glavobolja i ostalih bolova".

Tocno tako je napisao.

 

Znaci, posr.o se na sve svoje kolege i javno ih proglasio samoukim i nepismenim specijalistima koji nemaju pojma o nicemu.

 

Idiotizam nezapamceni, da jedan "lijecnik" pobija barem 12 lijecnika specijalista koji su mi ama bas svi potvrdili dijagnoze.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija