Jump to content

Blokirana prijava - sto to znaci


Helpich

Preporučene objave

Predao sam molbu za posao u jednoj firmi, ali me nisu htjeli niti razmotriti za kandidata jer su, prema običaju te firme, provjerili status kažnjavanja i nekažnjavanja i vidjeli da protiv mene postoji prijava, ali da je blokirana. Ne znam otkud uopće ta prijava, tko ju je podnio, na kojem sudu, kada je podnesena niti što to znači da je ona blokirana. Nitko me od institucija o tome nije nikad kontaktirao. Nisam još vadio uvjerenje o nekažnjavanju na Općinskom sudu jer mi još nije trebala. Trebam li prvo to izvaditi, odnosno mogu li preko toga saznati podatke o toj prijavi? Ako ne, na koji način mogu saznati tko me za što prijavio? Također, što to znači da je prijava blokirana? Ima li ta blokada vremenski rok ili zastaru?

 

Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

"Blokada" kaznene prijave ne postoji.

 

Otiđite u Općinski sud (nadležan prema mjestu svog prebivališta) i zatražite Uvjerenje da se protiv vas ne vodi kazneni postupak, pa ćete vidjeti piše li što tamo ili ne.

 

hvala. sad mi je još nejasnije zašto su mi tak nekaj rekli ak to ne postoji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija