Jump to content

Viša sila


polajne11

Preporučene objave

Preko Alga Travel Agency d.O.o imao sam rezerviran odlazak autobusom u Zagreb sa suprugom 28.10.2014. Odlazak sam agenciji odjavio 21.10.2014,radi toga jer je supruga imala moždani udar i završila u bolnici.E-mailom me agencija obavijestila da imam bonus,teda mogu iskoristiti putovanje u 2015 godini.Kako se supruga sporo oporavlja pred 7 dana sam zamolio da mi agencija vrati uplačen iznos od 3500 kn.Agencija mi je javila da joj dostavim broj računa kod banke i da če mi vratiti novac.Danas mi agencija javlja ,da nema ništa od povrata novca,kao da me službenica zamijenila sa drugom osobom.Ujedno mi javljaju,da sam imao upit preko firme e-putovanje,te da su njima uplatili proviziju.Te da nisam imao kod Alga travel agencije uplačeno osiguranje od otkaza puta,te zato nemam pravo na povrat novca.Ako ih tužim sudu ,da če mi se javiti njihov odvjetnik.Zanima da li imam pravo na povrat novca radi bolesti supruge -više sile. Da li ima smisla predati tužbu sudu.Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija