Jump to content

Novac u banci


JosipB

Preporučene objave

dali je sin maloljetan?

dar sinu. taj oročeni novac nemožeš dobiti osim ako imaš punomoćna sinov račun.

Da sin je maloljetan (17) Novac nije dar sinu, novac sam nasljedio od svoga oca, samo sam ga privremeno stavio na racun svoga sina i upravljam racunom, kao njegov otac i stvaratelj racuna. Pitanje je, sto ako on kao punoljetan (18) kaze da je to njegov novac, dali ja onda na sudu moram dokazat daje to moje nasljedstvo ? i sto ce sud rec ? Dakle novac nije dar sinu !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U ovoj priči izvjestan je i angažman CSS-a, kao i pitanje zašto ste ovako postupili, da nije možda da imate dugove, pa ovim putem želite izbjeći njihovo plaćanje? Puno otvorenih pitanja.

 

Da nesto sam htjeo izbjeci, zena pokjnog oca je osporila moj dio nasljedstva, ali pravomocno izgubila. Pa sad opet pitam, sto ako sin slucajno kaze da je novac njegov i nece ga meni predati, kad bude punuljetan. Sto bi onda sud rekao ? kome bi dao za pravo, meni ili sinu ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovo je više pitanje osobnih odnosa i povjerenja negoli pravno pitanje.

Odete u banku sa sinom, uzmete novac i zatvorite račun, podijelite novac i kraj priče,

 

Dogovorite se sa sinom.....nije ovo tema za pravni portal.

 

Podijelite novac i gotovo.

 

G-man je napsiao

Ovo je više pitanje osobnih odnosa i povjerenja negoli pravno pitanje.

 

Točno je tako kao što je G-man napisao. Pa, nećete se valjda tužakati međusobno (obitelj ste) i da plaćate sudovima-administraciji-birokraciji i odvjetnicima.

 

Možete i dobiti parnicu, ali mogla bi ta "parnica" da vas više košta ako i dobijete povoljan-nepovoljan ishod tužakanja - bit će vam skuplje, a međusobno ćete se posvađati.

 

Mislim da bi vam bilo bolje da se dogovorite sa svojom obitelji za obiteljskim stolom.

 

Tužakanje po sudovima i plaćanje odvjetnika nije jeftino.

 

Ne znam koju ste svotu naslijedili, ali pogriješili ste (a znate i sami kakvu ste grešku napravili). To je bio vaš novac i nasljedstvo i to vam nitko ne može oduzeti.

 

Ali, katkad učimo na vlastitim pogreškama (a neke pogreške su jako skupe).

uređeno: od Mrljavac
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Odete u banku sa sinom, uzmete novac i zatvorite račun, podijelite novac i kraj priče,

 

Dogovorite se sa sinom.....nije ovo tema za pravni portal.

 

Podijelite novac i gotovo.

 

G-man je napsiao

 

 

Točno je tako kao što je G-man napisao. Pa, nećete se valjda tužakati međusobno (obitelj ste) i da plaćate sudovima-administraciji-birokraciji i odvjetnicima.

 

Možete i dobiti parnicu, ali mogla bi ta "parnica" da vas više košta ako i dobijete povoljan-nepovoljan ishod tužakanja - bit će vam skuplje, a međusobno ćete se posvađati.

 

Mislim da bi vam bilo bolje da se dogovorite sa svojom obitelji za obiteljskim stolom.

 

Tužakanje po sudovima i plaćanje odvjetnika nije jeftino.

 

Ne znam koju ste svotu naslijedili, ali pogriješili ste (a znate i sami kakvu ste grešku napravili). To je bio vaš novac i nasljedstvo i to vam nitko ne može oduzeti.

 

Ali, katkad učimo na vlastitim pogreškama (a neke pogreške su jako skupe).

 

Dobro, hvala nebi ni ja volio ulazit u parnice iz obiteljski razloga, cijena odvjetnika i sudova nema veze. Preostaje onda samo nada da ce postivati mene i moje kad bude punoljetan i ode samnom u banku, sto cu naravno i nadogradit, u suprotnom ne nasljeduje nista od mene.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija