Jump to content

inspekcije


poljska2009

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...
Poštovani, otvaram fast food... i zanima me koje inspekcije mi izlaze prije otvorenja...

 

vjerojatno kasnim sa odgovorom, ali za sve ostale informacija

1. MTU ili minimalnotehničke uvjete za kontrolirani prostor izdaje ured za gospodarstvo, prije jedno dvadeset godina su inspektori bili samo članovi komisije

2. Inspekcije dolaze poslije :) kad počnete raditi onda kreće, služba za nadzor carine, pa ministarstvo gospodarstva, pa turistička inspekcija, pa sanitarna, pa zastita na radu, pa inspekcija rada... možda sam koji i zaboravila

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 9 mjeseci kasnije...
Pozdrav svima znalci.

Može mala pomoć. Sto sve u nadzoru traže turisticki i gospodarski inspektori u ugostiteljstvu? Pročitao sam okvirno ali svaka pomoć iz prakse uistinu bi mi dobro došla. Hvala

 

a sve od tople vode na svim špinama, cjenika, normativa, mogućnost pisanja prigovora, vrijednost atesta itd! ;)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Najjednostavniji savjet :) kad pomisliš na neki zakon i misliš da bi mogli doći inspektori iz tog područja u nadzor, uzmeš zakon i provjeriš prekršajne odredbe, to gledaju i to kažnjavaju. A ti ideš točku po točku i onda gledaš da li ti je ispravno sve. U ugostiteljstvu inače ne dolaze samo turistički inspektori, gospodarska inspekcija, nego sada i carinska inspekcija dolazi, provjereno... gledaju duhanske proizvode i alkohol

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija