Jump to content

Godišnji odmor


Parcy

Preporučene objave

Prijavljena sam kod poslodavca od petog mjeseca prošle (2014) godine,prvo na mjesec dana, pa na tri mjeseca i zatim na godinu dana.Nisam koristila ni dan godišnjeg odmora do sada. Subote mi ulaze u radne dane. Koliko dana imam pravio na godišnji? Po nekim mojim saznanjima na 24 ali mi poslodavac kaze da imam pravo na desetak ( još se nije izjasnila na koliko točno ) jer da se godišnji računa sa tekućom godinom i da mi se računa od 5.mj do kraja 2014. Totalno sam zbunjena pa vas molim pomoć.:misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav,

Mislim da bi u ugovoru o radu trebalo biti navedeno na koliko dana godisnjeg odmora imate o pravo. Nacelno, Zakon o radu Clanak 78 kaze 'Radnik ima za svaku kalendarsku godinu pravo na godišnji odmor od najmanje četiri tjedna, a maloljetnik i radnik koji radi na poslovima na kojima, uz primjenu mjera zaštite zdravlja i sigurnosti na radu, nije moguće zaštititi radnika od štetnih utjecaja u trajanju od najmanje pet tjedana.'

Bilo bi korisno provjeriti ako imate kolektivni ugovor s poslodavcem ili pravilnik o radu koji mogu definirati kada i kako koristite godisnji odmor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prijavljena sam kod poslodavca od petog mjeseca prošle (2014) godine,prvo na mjesec dana, pa na tri mjeseca i zatim na godinu dana.Nisam koristila ni dan godišnjeg odmora do sada. Subote mi ulaze u radne dane. Koliko dana imam pravio na godišnji? Po nekim mojim saznanjima na 24 ali mi poslodavac kaze da imam pravo na desetak ( još se nije izjasnila na koliko točno ) jer da se godišnji računa sa tekućom godinom i da mi se računa od 5.mj do kraja 2014. Totalno sam zbunjena pa vas molim pomoć.:misli:

Parcy.

Sukladno Članaku 77., Zakona o radu trajanje godišnjeg odmora

(1) Radnik ima za svaku kalendarsku godinu pravo na godišnji odmor od najmanje četiri tjedna, a maloljetnik i radnik koji radi na poslovima na kojima, uz primjenu mjera zaštite zdravlja i sigurnosti na radu, nije moguće zaštititi radnika od štetnih utjecaja u trajanju od najmanje pet tjedana.

(2) Kolektivnim ugovorom, sporazumom sklopljenim između radničkog vijeća i poslodavca, pravilnikom o radu ili ugovorom o radu može se utvrditi trajanje godišnjeg odmora duže od najkraćega propisanog stavkom 1. ovoga članka.

(3) Radnik koji se prvi put zaposli ili koji ima prekid između dva radna odnosa duži od osam dana, stječe pravo na godišnji odmor određen na način iz stavaka 1. i 2. ovoga članka, nakon šest mjeseci neprekidnog radnog odnosa kod toga poslodavca.

Dakle sukladno rečenom,s obzirom da ste radili duže od šest mjeseci kod tog poslodavca, za prošlu godinu imate pravao koristiti min. dva tjedna GO ili Više prema pravilniku o radu ili kol. Ugovoru. No međutim kako će Vaš ugovor prestati prijre 30.06 2015 poslodavac će Vam morati isplatiti naknaduprema Članku 82.

1)U slučaju prestanka ugovora o radu poslodavac je dužan radniku koji nije iskoristio godišnji odmor isplatiti naknadu umjesto korištenja godišnjeg odmora.

Za ovu godinu vrijedi prema Članak 78.

(1) Radnik koji nije ispunio uvjet za stjecanje prava na godišnji odmor na način propisan člankom 77. stavkom 3. ovoga Zakona, ima pravo na razmjeran dio godišnjeg odmora, koji se utvrđuje u trajanju od jedne dvanaestine godišnjeg odmora iz članka 77. stavaka 1. i 2. ovoga Zakona, za svaki mjesec trajanja radnog odnosa.

Pa s obzirom da i taj dio nečete moći koristiti poslodavac Vam treba za prporcionalni dio isplatiti prema rečenom čl.82.st.1. i prema Čl.78.

(2) Naknada iz stavka 1. ovoga članka određuje se razmjerno broju dana neiskorištenoga godišnjeg odmora.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hurus, gospođa je u 2014oj radila duže od 6 mjeseci, zar nema pravo na puni godišnji od 4 tjedna?

 

Hvala na ispravci Ptočnice i oprostite: Lapsus! Dakle trebalo je pisati, što je očito prema rečenom čl.77.1....... ,s obzirom da ste radili duže od šest mjeseci kod tog poslodavca, za prošlu godinu imate pravao koristiti min. ČETIRI TJEDNA GO ili Više prema pravilniku o radu ili kol. Ugovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim za pomoć ako netko zna?? Na bolovanju sam od 11.mjeseca 2012 i još uvijek se nalazim na bolovanju imao sam ozljedu na radu i 4 operacije sada bi trebao u invalidsku mirovinu pa me zanima da li imam pravo potraživat naknadu za neiskorišteni godišnji odmor za 2013 bi trebao imati pravo a za 2014 i 2015 neznam ako je netko upućen molim za pomoć inače radim u morhu..hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim za pomoć ako netko zna?? Na bolovanju sam od 11.mjeseca 2012 i još uvijek se nalazim na bolovanju imao sam ozljedu na radu i 4 operacije sada bi trebao u invalidsku mirovinu pa me zanima da li imam pravo potraživat naknadu za neiskorišteni godišnji odmor za 2013 bi trebao imati pravo a za 2014 i 2015 neznam ako je netko upućen molim za pomoć inače radim u morhu..hvala

IVANNS,

Ukoliko nemakrivice poslodavca za neiskorišteni GO radnika (a uVašem slučaju nema), Vi nakon 30. lipnja iduće godine više ne može tražiti da iskoristite neiskorišteni godišnji odmor niti od poslodavca možete potraživati naknadu štete. Takva situacija nastaje,između ostalog i ukoliko je radnik bio na dugotrajnom bolovanju, pa se na posao vraća nakon 30. lipnja iduće godine, ili se vraća prije tog datuma, ali ne dovoljno prije da bi iskoristio cijeli godišnji odmor ili ako je evidentno kao kod Vas da se nečete vratiti sa dugotrajnog bolovanja a radi naravi istog ne možete bolovanje prekinuti,Vi gubite pravo korištenja „starog,-ih“ godišnjeg odmora.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
Poštovani,

 

zanima me da li odmah nakon porodiljnog imam pravo koristiti novi godišnji odmor??I da li imam pravo koristiti 5 dana povodom rođenja djeteta koji nisam iskoristila prije početka porodiljnog??

 

Unaprijed zahvalna

Da, pšrošlogodišnji ako se vatite na posao do 30.06. A ovogodišnji,prema raspoedu koji utvrđuje poslodavac. A za 5 dana ,ne znam. Kaj ni bila dost cela godina?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Za mobing koji trpimo svaki put kad potražujemo ono na šta imamo pravo,onda nije.Nije stvar u 5 dana,stvar je principa i šta si neki ljudi dopuštaju zato što su "navodno" iznad nas,a zapravo su "ispod".Ja svom poslodavcu postavim kulturno pitanje na koje se da kulturno i profesionalno odgovoriti imate pravo ili nemate pravo,a dobijem indirektnu prijetnju,upozorenje ili što već.A zašto??Jer se nitko ne boji ničega,nema sankcija kakvih bi trebalo biti pa svi rade po svome.Svi traže svoja prava,a nitko nebi izvršavao svoje obaveze.Ja izvršavam svoje obaveze pa potražujem i svoja prava.A da li je nekome nečega dosta,hm??Za to neka svatko svoju brigu vodi baš kao i ja i neka daje mišljenje ako se njegovo mišljenje zatraži.Što znači,ljubazno od Vas što ste mi odgovorili na pitanje,ali Vas nisam tražila mišljenje da li je meni dosta cijela godina.Još se jednom zahvaljujem i lijepi pozdrav.

;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uz dužno poštovanje nisam shvatio čemu tolika ljutnja?! Niko nije iznad nas,sem Boga i zakona. Pa ako pručite malo kakva prava Vi ili Vaš suprug imate, saznat če te da to ovisi o tom gdje radite! Ak radite u škostvu,drukčiji broj dana,u zdravstvu drukčji a u privaaatnoj PRIVREDI nemojte ni pitat. Tolko o "pravdi i istini"!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Slobodni dani radi rođenja djeteta (kao i plaćeni dopust radi smrti člana obitelji, selidbe i slično) se u pravilu koriste neposredno uz sam događaj.

A i po svoj logici se to odnosi na oca djeteta, jer majka koristi porodiljni.

 

Godišnji možete, u dogovoru s poslodavcem, početi koristiti odmah nakon isteka porodiljnog, znam za više takvih slučajeva.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
Hvala na ispravci Ptočnice i oprostite: Lapsus! Dakle trebalo je pisati, što je očito prema rečenom čl.77.1....... ,s obzirom da ste radili duže od šest mjeseci kod tog poslodavca, za prošlu godinu imate pravao koristiti min. ČETIRI TJEDNA GO ili Više prema pravilniku o radu ili kol. Ugovoru.

 

Poštovani,

 

da se nadovežem na sličnu tematiku:

 

ja sam počeo raditi kod novog poslodavca 1.9.2014.g., ugovor za stalno imam, radim do sada i dalje ću. Prije 1.9. sam bio 2 mjeseca nezaposlen.

 

Moje pitanje je koliko imam pravo na godišnji za 2014-tu ? Pitao sam poslodavca a on kaže da nemam pravo. Ja bi rekao da imam pravo na 4/12 puta 20 dana. Da li je to točno ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

 

da se nadovežem na sličnu tematiku:

 

ja sam počeo raditi kod novog poslodavca 1.9.2014.g., ugovor za stalno imam, radim do sada i dalje ću. Prije 1.9. sam bio 2 mjeseca nezaposlen.

 

Moje pitanje je koliko imam pravo na godišnji za 2014-tu ? Pitao sam poslodavca a on kaže da nemam pravo. Ja bi rekao da imam pravo na 4/12 puta 20 dana. Da li je to točno ?

 

Da, točno je. Imate pravo na razmjerni dio GO za 2014-u (čl. 78 ZOR) i to na 7 dana. Poslodavac bi vam trebao omogućiti da ih iskoristite do 30.6 ove godine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim vas pomoć vezano za izračun godišnjeg odmora!

 

Naime, kod novog poslodavca sam počela raditi 26.11.2014. godine (između novog i starog posla nije bilo prekida u radu niti jedan dan).

 

Imam li pravo koristiti razmjerni godišnji odmor za 2014.godinu do 30.06.2015. i koliko dana?

 

Kada stječem pravo na puni godišnji odmor u 2015. godini?

 

Unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nelaaa,

Kako bismo Vam mogli odgovoriti za GO iz 2014-te,trebali biste nam reći kako to da niste ( koliko niste) koristili isti kod starog poslodavca??Inaće nema prenošenja GO sa poslodavca na poslodavca,nego vam je bivši poslodavac trbao isplatiti naknadu za neskorišteni dio GO . To potraživanjene zastarijava 5 godina.

Za 2015-tu GO možete koristiti nakon što Vaš poslodavac izda rješenje o korištenju GO kojim će odrediti kada čete ga koristiti a to mora učiniti do kraja ovog mjeseca za ovu godinu (dva tjedna,od četri moraju biti " u komadu"). Naravno,možete dogovoriti i sav GO.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koliko znam i koliko mi je rečeno, računa se razmjerni godišnji tako da je taj 12.mjesec koji sam radila kod novog poslodavca upitan, tj.nije mi jasno mogu li koristiti razmjerni za taj mjesec, dakle 2 dana u ovoj godini do 30.06.

Bila je potreba hitnog prelaska iz jedne tvrtke u drugu tako da sam odmah prešla na novo mjesto, a godišnji nisam koristila.

 

A što se tiče prava na puni godišnji se stječe nakon 6 mjeseci rada, dakle u mom slučaju bi trebalo biti 26.05.2015., a na poslu tvrde da se računa od početka godine dakle bilo bi tek 26.06., s čim se ne slažem, pa sam htjela potražiti stručno mišljenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koliko znam i koliko mi je rečeno, računa se razmjerni godišnji tako da je taj 12.mjesec koji sam radila kod novog poslodavca upitan, tj.nije mi jasno mogu li koristiti razmjerni za taj mjesec, dakle 2 dana u ovoj godini do 30.06.

Bila je potreba hitnog prelaska iz jedne tvrtke u drugu tako da sam odmah prešla na novo mjesto, a godišnji nisam koristila.

 

A što se tiče prava na puni godišnji se stječe nakon 6 mjeseci rada, dakle u mom slučaju bi trebalo biti 26.05.2015., a na poslu tvrde da se računa od početka godine dakle bilo bi tek 26.06., s čim se ne slažem, pa sam htjela potražiti stručno mišljenje.

 

nelaaa,

kako ona 2 dana pripadaju u prošlu KALENDARSKU godinu,tako i 6 mjeseci rada koje je potrebno za ostvarenje prava na ovogodišnj GO pripada u ovu godinu, jer se GO prema Članaku76. (Radnik ima pravo na plaćeni godišnji odmor za svaku kalendarsku godinu)isto odnosi na kaledarske godine.

I ne vidim gdje je problem u tome ostvarujete pravo na GO zaovu kalndarsku godinu 30.06. a ne 26.05.?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sve uredu,nema nikakvog problema, hvala na odgovorima. Rado čujem i tuđa mišljenja.

Samo, već sam imala situacija gdje mi je propalo više dana zbog pogrešnog računanja u tvrtci, pa sada nije problem zbog 2 dana, ali me više zanimalo kako da se postavim ovaj put, imam li pravo na ta 2 dana ili će mi oduzimati od novog godišnjeg što me ne bi iznenadilo :)

Vama hvala još jednom

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 6 mjeseci kasnije...
Pozdrav!

 

Molim vas malu pomoć.

Zaposlila sam se 01.07.2015., s time da prije nisam bila zaposlena. S obzirom da znam da imam pravo na godišnji odmor nakon šest mjeseci rada, koliko dana prema tome imam na godišnji odmor

Za prošlu godinu imate pravo na pola godišnjeg odmora (koliko je to dana ovisi o vašem Ugovoru ili minimalno dva tjedna prema Zakonu o radu) koji morate iskoristiti do 30.o6. ove godine.

.....i od kada imam pravo na puni godišnji ?

Unaprijed hvala!:namiguje:

Pravo na puni GO imati čete za ovu kalendarsku kalendarsku godinu, prema rasporedu koji će ustanoviti poslodavac, temeljem Zakona o radu. Naravno, ukoliko ostanete raditi kod tog poslodavca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
Što vam u ugovoru o radu stoji glede trajanja redovitog radnog tjedna - pet ili šest dana?
U ugovoru ne piše koliko traje radni tjedan u danima već piše koliko traje u satima.

Piše 40 sati tjedno. Tjedni odmor nedjeljom.

Neovisno o tome što piše u ugovoru, radim subote ali svaka treća subota mi je slobodna. Pa me zanima koliko dana godišnjeg odmora u takvog slučaju mogu imati godišnje?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Rad u zdravstvu u smjenama. Kod koristenja godisnjih odmora sporan je dan povratka na posao. Naime, u rjesenju koje salje uprava stoji jedan datum ,a voditelji odjela nas na raspored stave ranije. Uvijek se tu radi o vikendima,tj godisnji zavrsava sa petkom, u rjesenju stoji da se radnik mora na posao vratiti u ponedjeljak ,a dobijemo smjene vec u subotu ili nedjelju. Pravnik ustanove tvrdi da se to smije raditi jer radimo smjenski rad i da nama subote i nedjelje nisu neradni dani . Zanima me kako to zaista pravno stoji ? Da se na taj dan nesto radniku desi ,a po rjesenju taj dan jos i ne mora biti na poslu cija je to odovornost ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bez obzira jesu li subota i nedjelja radni ili neradni dani, redovna tjedna satnica je potpuno ista, a sve izvan toga je prekovremeni (ugrubo rečeno, u smislu ovog pitanja).

 

Policija radi u smjenama i godišnji traje do petka. S obzirom da se godišnji računa kao 8 sati smjene radnim danom, s tim petkom imaš ukupno 40 radnih sati i to je to što se tiče tog tjedna, tako da počinješ raditi tek u ponedjeljak. Ako te stavi raditi u subotu ili nedjelju, to su čisti prekovremeni sati koji se tako moraju i platiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nemamo mi prekovremenih (sacuvaj Boze ,pa dam ih moraju platiti ) ,nama se sati rasporede kroz mjesec i jednaki su onima kao u redovnom radu.

Ali se slazem sa ostatkom ,bez obzira sto taj nas pravnik tvrdi. Blesavo je uopce da tvrdi jedno ,a papirnato ,po rjesenju drugo .

Znaci,ako se ne pojavim na poslu u subotu jer mi u rjesenju stoji da moram doci u ponedjeljak , pravno mi ne mogu nista ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa dobijemo smjenu za smjenu , satnica mora stimati ... znaci dani godisnjeg + smjene moraju biti istovjetni broju sati redovnog rada.

Ovisi kako je raspored slozen ,dali ce ta smjena biti "vracena " iduci tjedan ili 2 tjedna nakon bitno je da sihterica stima. Nema prebacivanja u iduci mjesec niti prekovremenih.

To je relativno novija praksa,nekad se nije moglo desiti da moras doci u smjenu za vikend ,ako u rjesenju stoji da je prvi dan nakon GO ponedjeljak. Ali od kada postoji sihterica postoji i to ! Voditelji odjela kazu da ne mogu drugacije sloziti raspored, pravik kaze da je tako po zakonu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Naravno da će nakon 6 mjeseci rada imati pravo na puni godišnji koji će koristiti u julu. Koliko dana on iznosi ukupno i da li ima pravo na godisnji iz 2015. godine koji mora iskoristii u do juna ove godine?

 

Po Zakonu o radu najmanje 4 tjedna,što ovisno o radnom tjednu iznosi 20 odnosno 24 dana GO-a.

 

Za 2015. ima pravo na razmjerni dio i to na način da se za svaki mjesec rada u 2015. (ne znam točan početak rada, pa bi bilo ili 2 ili 3 mjeseca) broj od 1/12 množi sa brojem ukupnog dana GO-a (20 odnosno 24). Dakle, bilo bi 3 ili 5 (ako je radni tjedan pet dana) odnosno 4 ili 6 (ako je radni tjedan šest dana). Taj dio razmjernog GO-a treba iskoristiti do 30/06/2016.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Onda se godišnji ne računa kad djelatnikova smjena ne radi ako je radno vrijeme 8 sati pa onda kako ispadne prvi radni dan.

 

 

Neznam ja sto i kako oni racunaju ,nas sve zapravo zanima kako oni pravno mogu na papir staviti jedno,a od nas traziti drugo. Jer,realno ,moze se desiti incident na poslu,a pravna se sluzba moze ograditi i tvrditi da mi taj dan nismo ni smjeli biti na poslu jer rjesenje tako kaze. I opet ce odgovornost pasti na nas jer bi mi kao zaposlenici morali znati svoja prava i obveze ,a kad smo se pobunili na ovo maltene nam se prijeti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Pozdrav ekipa, imam jedno pitanje, polaznik sam stručnog osposobljavanja bez zasnivanja radnog odnosa, ugovor sam potpisao 10.04.2015 godine. Obziroma da prije toga nisam nigdje radio znači li to da sam za 2015. godinu ostvario na puni godišnji odmor u trajanju od 4 tjedna, a za 2016. godinu razmjerni godišnji odmor u trajanju od 1/12 godišnjeg odmora za svaki od slijedećih mjeseci odnosno 5 dana, 25 ukupno? Obzirom da mi ovakvo tumačenje osporavaju u uredu HZZ-a u Makarskoj za savjet sam se obratio knjigovođi koja je također došla do istog zaključka kao i ja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sukladno članku 59. Zakona o radu ako ovim ili drugim zakonom nije drukčije propisano, na osobu koja se stručno osposobljava za rad, primjenjuju se odredbe o radnim odnosima ovoga i drugih zakona, osim odredbi o sklapanju ugovora o radu, plaći i naknadi plaće te prestanku ugovora o radu. Budući da Zakon o poticanju zapošljavanja koji pobliže uređuje stručno osposobljavanje za rad, kao i Zakon o radu ne sadrže posebne odredbe o pravu na godišnji odmor prilikom stručnog osposobljavanja za rad, primjenjuju se opće odredbe Zakona o radu kojima se uređuje pravo na godišnji odmor.

 

Zakon o radu u članku 77. određuje kako radnik ima za svaku kalendarsku godinu pravo na godišnji odmor od najmanje četiri tjedna. Kolektivnim ugovorom, sporazumom sklopljenim između radničkog vijeća i poslodavca, pravilnikom o radu ili ugovorom o radu može se utvrditi trajanje godišnjeg odmora duže od gore navedenog.

 

Iznimno od redovitog utvrđivanja trajanja godišnjeg odmora u trajanju od najmanje četiri tjedna, radnik kojem prestaje radni odnos za tu kalendarsku godinu ostvaruje (samo) pravo na razmjerni dio godišnjeg odmora. Razmjerni dio godišnjeg odmora utvrđuje se u trajanju od jedne dvanaestine godišnjeg odmora, za svaki mjesec trajanja radnog odnosa. Dakle, temeljem obavljanja stručnog osposobljavanja bez zasnivanja radnog odnosa kod prvog ste pružatelja istog ostvarili pravo na korištenje polovice godišnjeg odmora koje pravo međutim, nije iskorišteno.

 

Nadalje, radnik koji se prvi put zaposli ili koji ima prekid između dva radna odnosa duži od osam dana, stječe pravo na godišnji odmor, nakon šest mjeseci neprekidnog radnog odnosa kod toga poslodavca. Radnik koji nije ispunio uvjet za stjecanje prava na godišnji odmor na način propisan člankom 77. stavkom 3. Zakona, ima pravo na razmjeran dio godišnjeg odmora, koji se utvrđuje kao što je ranije navedeno, u trajanju od jedne dvanaestine godišnjeg odmora za svaki mjesec trajanja radnog odnosa. Primjenom preciziranih odredbi ostvarivat ćete pravo na korištenje odgovarajućeg razmjernog dijela godišnjeg odmora kod sadašnjeg pružatelja stručnog osposobljavanja bez zasnivanja radnog odnosa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja bih vas molila za pomoc, ovakva je situacija, zaposlena sam od 15.07.2015. god, nedavno sam saznala da sam trudna, trenutno sam na bolovanju zato sto moj posao ne dozvoljava rad trudnicama, posto imam 12 dana starog god (koji bi trebala iskoristiti do 30.06. ove god) i dobila sam da imam pravo na novi godisnji u trajanju od 24 dana mene zanima dali poslodavac ima pravo ne dat mi da koristim godisnji jel je ljut na mene zbog trudnoce. Sad trenutno sam na bolovanju na racun firme (morala sam ga otvoriti) a poslodavac mi kaze bahato da ce mi isplatiti godisnji. Zanima me dali je to moguce zato sto cu ici na komplikacije u trudnoci i onda ce me isplacivati HZZO i onda na porodiljni (termin mi je krajem 11 mj) a ugovor mi istice 31.12.2015. i jasno su mi rekli da mi ga nece produziti. To mi ni ne treba ali me zanima kad ce oni meni isplatiti godisnji i dali mogu tako buduci da ce me HZZO isplacivati. Oprostite na duzem postu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 9 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija