Jump to content

Kredit u kunama


profi

Preporučene objave

Molim Vas da mi odgovorite,zatražila sam u svojoj banci reprogram odnosno zatvaranje svih postoječih dugova, minusa, kartica i kredita.Sve to može ali imam dva kredita u eurima i oni mi zbog toga daju reprogram u eurima, a ne u kunama.Zanima me dali ja mogu inzistirati da mi se odobri reprogram u kunama. Čini mi se da je bilo nešto takvoga objavljeno u medijima da to treba ići iskljućivo u kunama, ali nisam sigurna!?Zato molim Vaš savjet!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim Vas da mi odgovorite,zatražila sam u svojoj banci reprogram odnosno zatvaranje svih postoječih dugova, minusa, kartica i kredita.Sve to može ali imam dva kredita u eurima i oni mi zbog toga daju reprogram u eurima, a ne u kunama.Zanima me dali ja mogu inzistirati da mi se odobri reprogram u kunama. Čini mi se da je bilo nešto takvoga objavljeno u medijima da to treba ići iskljućivo u kunama, ali nisam sigurna!?Zato molim Vaš savjet!

 

Najmanje se morate bojati kredita u eurima. Rizični su dolar ili švicarac.Tečaj kuna-euro je stabilan otkad je uveden euro. Kuna je vezana uz euro, hrvatska ekonomska kretanja vezana su uz EU, a evo najavljuju i da će za nekoliko godina euro zamijeniti kunu.

Stoga ne vidim razlog da ne pristanete na reprogram u eurima. Ako se radi o kratkoročnim kreditima, u par godina jako je malo vjerojatno da će doći do bilo kakvih promjena. A ako su krediti dugoročni, bilo bi uistinu apsurd da ih sad zamijenite u kune, a za par godina opet u eure.

Osim toga, ljudi pogrešno misle da krediti u kunama ne nose određeni rizik.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija