Jump to content

zaduznica


rujan2011

Preporučene objave

Poštovani! Molim da mi pomognete. Naime otplatila sam cijeli dug prema Erste Card club putem redovitih mj.rata s place i dobila sam potvrdu da je cijeli dug otplaćen. Međutim na moj redovni tek.račun prije neka su počele otplate putem rata Erste je poslao zaduznicu koju sam mi ja potpisala kao garanciju za otplatu navedenog duga. Od svog poslodavca sam također dobila kopiju potvrde da je dug u cijelosti podmiren. S tom potvrdom sam otišla u Erste Card club i zatražila ih svoju zaduznicu koju su oni trebali povuci s mog redovnog tek.računa. i tu počinje moj problem. Naime njihova službenica mi je rekla da tu zaduznicu povlači FINA i da FINA te zadužnice spaljuje i da oni ne mogu meni vratiti tu moju zaduznicu, da je to uobicajena procedura i sl. Ja ipak mislim da ja moram dobiti natrag tu moju zaduznicu jer je dug namiren u cijelosti te se ista može zloupotrijebiti i sl. Molim vas za pomoć i da li netko ima iskustva s istim i slično. Unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija