Jump to content

žalba na rješenje o nepravovremenom prigovoru


Albert Ferizi

Preporučene objave

Molim vas pomagajte......danas sam dobio rješenje da mi se odbacuje prigovor protiv presude kojom je izdan kazneni nalog..radi nepravovremenog prigovora...zakasnio sam 1 dan..misleči da je nedilja neradni dan i da sud ne broji taj dan....sad me zanima dali postoji koja šema da mi to uvaže.,,molim vas pomagajte.....IMAM ROK ZA ŽALBU 3 DANA...A O ŽALBI ODLUČUJE ŽUPANISKI SUD....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

HVALA NA TRUDU...JA SAM NEŠTO POMIJEŠAO...DANAS SAM DOBIO RJEŠENJE SA OPĆINSKOG SUDA U PAZINU. DA MI SE ODBIJA ŽALBA NA KAZNENI NALOG, ZBOG DJELA ČL.139.ST2....ZBOG TOGA ŠTO SAM ZAKASNIO 1 DAN...POSLATI PRIGOVOR...DOBIO SAM GA 23.2.2015.A POSLAO SAM PRIGOVOR .04.03...I PREMA TOME SUDAC MI JE DAO 1G,ZATVORA NA 3 UVJETNO,,,I PIŠE DA SE IMAM PRAVO ŽALIT U ROKU 3 DANA,da o žalbi odlučuje županijski sud....samohrani roditelj sam i nemam toliko para da pitam odvjetnika za savjet.........ovaj slučaj je totalno smiješan....da nisam zakasnio 1 dan..imao bi suđenje na kojem bi se vidjelo da nisam rekao; za ovo se gubi glava;..šta je i istina..i zbog te rečenice sam dobio 1g zatvora,,,i zbog izmišljenog udarca u vrata jenoga automobila,,kojeg bi na suđenju dokazao da nisam mogao nikako ja napraviti tu štetu...... ne znam uopče di da pošaljem žalbu,, na županijski sud pula, ili ovima na opčinski u pazin....i dali mogu napisati ovako slično kao vama,da iznesem obranu,u toj žalbi....zahvaljujem na strpljenju---žalim se samo iz jednog razloga jer nisu normalni 1g, zatvora na 3 uvjetno zbog nečeg šta nisam napravio,,,,,šmje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija