Jump to content

Tvrtka pred stečajem i otkazivanje ugovora o radu od strane zaposlenika.


sime001

Preporučene objave

Poštovani,

Najprije da vam se zahvalim jer lijepo je naći ovakvo mjesto na internetu gdje mogu dobiti besplatnu pravnu pomoć.

 

Zaposlen sam za stalno u firmi od 10. mjeseca 2007. godine, sada je firma pred gašenjem. Plaća je neisplaćena za 6. i 7. mjesec.

 

Problem je sljedeći.

Moje prijevozno sredstvo, osobni automobil je u kvaru i sumnjam da ću ga osposobiti dok ne dobijem zarađenu plaću. Prijevoz autobusom za radnike ne postoji. Do radnog mjesta moram putovati 30 kilometara.

Zasada svoj posao radim sa kučnog računala od doma.

 

Godišnjeg imam 22 dana za 2015. godinu i 10 dana prenijeto iz 2014. godine.

 

Problem nemogućnosti dolaska kao takav sam usmeno prenio svim nadređenima u firmi. Danas mi je šef javio da če mi morati napisati opomenu pred otkaz.:seks:

 

Pošto mi je ovakvog posla i jednostrane koristi dosta, molim vas za pravnu pomoć.

 

Kako napisati otkaz ugovora o radu i kako da iskoristim svoj neiskorišteni godišnji odmor?

 

Hvala vam na pomoći.

 

Pozdrav,

Šime

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

Najprije da vam se zahvalim jer lijepo je naći ovakvo mjesto na internetu gdje mogu dobiti besplatnu pravnu pomoć.

 

Zaposlen sam za stalno u firmi od 10. mjeseca 2007. godine, sada je firma pred gašenjem. Plaća je neisplaćena za 6. i 7. mjesec.

 

Problem je sljedeći.

Moje prijevozno sredstvo, osobni automobil je u kvaru i sumnjam da ću ga osposobiti dok ne dobijem zarađenu plaću. Prijevoz autobusom za radnike ne postoji. Do radnog mjesta moram putovati 30 kilometara.

Zasada svoj posao radim sa kučnog računala od doma.

 

Godišnjeg imam 22 dana za 2015. godinu i 10 dana prenijeto iz 2014. godine.

 

Problem nemogućnosti dolaska kao takav sam usmeno prenio svim nadređenima u firmi. Danas mi je šef javio da če mi morati napisati opomenu pred otkaz.:seks:

 

Pošto mi je ovakvog posla i jednostrane koristi dosta, molim vas za pravnu pomoć.

 

Kako napisati otkaz ugovora o radu i kako da iskoristim svoj neiskorišteni godišnji odmor?

 

Hvala vam na pomoći.

 

Pozdrav,

Šime

 

Šime,

radnik može otkazati ugovor o radu :

1. Redovitim otkazom ugovora o radu,pri čemu ne mora navoditi razlog. Obvezan je odraditi otkazni rok, ukoliko se drugačije ne dogovori sa poslodavcem.

2. Izvanredno otkazati ugovor o radu (Izvanredni otkaz) koji nastupa odmah i nemate obvezu odrađivanja otkaznog roka i to u slučajevima kada je poslodavac prekršio ugovorne ili zakonske obveze te je stoga stanovište radnika da radni odnos kod tog poslodavca više nije moguć. Dakle, radnik mora obrazložiti otkaz opravdanim razlozima. Ne isplata plaća, kako ste naveli, svakako je opravdan razlog za Izvanredni otkaza ugovora o radu.

U slučaju pod 1. nemate pravo na naknadu sa Zavoda za zapošljavanje. Pod 2. imate to pravo.

 

Otkaz se uručuje PISMENO,poštom,preporučeno na adresu Poslodavca i odgovorne osobe.

Vi ste sigurno svjesni da ovim načinom gubite pravo na otpremninu?

Što se pak GO tiče, imate pravo na naknadu za 10 dana neiskorištenog prošlogodišnjeg GO i razmjernog dijela ovogodišnjeg GO (Dakle 22 : 12 X br.mjeseci rada u ovoj godini ili ako sutra date otkaz =22:12X7+19:31=1,833X7+0,61=13,94dana=14 dana.

To Vam poslodavac MORA platiti i to potraživanje ne zastarijeva pet godina.

Vi od poslodavca u tom otkazu tražite isplatu zaostalih plaća zajedno sa rečenim naknadama za GO.

Ne znam jeste li dobili obračune plaća koje Vam nisu isplaćene. Ukoliko jeste, i na njima ne piše : OBRAČUN NE ISPAĆENE PLAČE I ako nisu ovjereni žigom i potpisom odgovorne osobe, zatražite isto i priprijetite poslodavcu obraćanjem Inspektoratu za radne odnose . Taj OBRAČUN NEISPLAĆENE PLAĆE je Ovršna isprava TEMELJEM KOJE PUTEM jAVNOG BILJEŽNIKA MOŽETE NAPLATITI SVOJE POTRAŽIVANJE U slučajU da Vam poslodavac izbjegne isplatiti zaostale plaće.

OK?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hurus Hvala vam na pravnim savjetima.

Zanima me još kako formulirati izvanredni otkaz o radu, na koji članak zakona se pozvati. Sada ne bih htio napraviti pravni zicer.

šime,

NAZIV FIRME

ADRESA

N/r dir. Pero Perić

 

Sukladno čl.116.(1). Zakona o radu podnosim slijedeći:

IZVANREDNI OTKAZ UGOVORA O RADU

Obrazloženje: S obzirom da i nakon nekoliko upozorenja Poslodavcu nisam primio zarađene plaće za mjesece.........2015 - te god. što je protivno čl. 92 Zakona o radu, smatram kako moj radni odnos kod vas više nije moguć.

Tražim da mi odmah isplatite neisplaćene plaće, kao i naknade za neiskorišteni dio godišnjeg odmora od 10 dana u protekloj godini i naknadu za neiskorišteni razmjerni dio godišnjeg odmora u ovoj godini od 14 dana.

Ukoliko mi odmah ne isplatite rečena potraživanja tražim PROPISNO OVJERENI OBRAČUN NEISPLAĆENIH PLAĆA I NAKNADA ZA NEISKORIŠTENI DIO GODIŠNJIH ODMORA.

Ukoliko ne postupite prema mome traženju, bit ću primoran obratiti se Inspektoratu za radne odnose i u konačnici nadležnom Sudu.

 

 

U ........,........2015.g. Djelatnik:

Šime X

 

Poslati preporučeno,poštom, sa povratnicom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hurus Hvala vam na pravnim savjetima.

Zanima me još kako formulirati izvanredni otkaz o radu, na koji članak zakona se pozvati. Sada ne bih htio napraviti pravni zicer.

 

zašto te zabrinjava pravni zicer ?

kad daješ otkaz ugovora o radu nemaš prava na naknadu kao nezaposlena osoba.

kad dobiješ otkaz ugovora o radu zbog skrivljenog ponašanja (nedolaska na posao) nema pravo na naknadu za nezaposlene sa biroa za zapošljavanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija