Jump to content

Odštetni zahtjev za ostvarivanja novčane naknade


jozinho

Preporučene objave

Naletio sam na ovaj forum pa bih molio za pomoć ako netko zna ... Nakon što sam udario nosač znaka koji je bio na sredini ceste (Radnička cesta dok se je radila, u smjeru savišće prema domovinskom mostu). Znak je bače na otok a nosač su samo skonili u stranu te je vjerojatno u prolasku kamiona ili ZET autobusa pregažen i komad je završio na sredini ceste . Nakon što sam udario pukao je karter i ulje je izcurilo. Policajac je obavio očevid te je napravio zapisnik u kojem je napisao da je šteta cca 1000kn te da sam u dario NN predmet (valjda nepoznati ???). Uglavnom kada sam poslao firmi koja je vršila radove postavljanja znakova odštetni zahtjev oni nisu htjeli ništa komentirati te su rekli da će se obratiti svom osiguranju Allianz. Kako nije bilo odgovora sam sam otišao u Allianz te prijavio štetu. Iz Allianza su mi javili da mi ne mogu isplatiti oštetu za popravak auta jer njihov klijen nije imao namjeru radova taj dan te smatraju da nisu krivi . Obratio sam se pravo branitelju za osiguranja te im sve priložio. U međuvremenu u servisu sam popravio auto za što čuvam račune 6000kn i 750kn mi je uzela odvjetnica koja je službeno tražila slike od policije. Pravobranitelj je rekao da imam pravo na žalbu te da pričekam drugostupanjski odgovor osiguravajućeg društva . Drugostupanjski odgovor je bio isti , naš klijent nije ima u planu radove , protiv njega se ne vodi prekšajni postupak i smatra da nije kriv. Možete li mi preporučiti što i kako dalje , da li je moguće da sam pokrenem tužbu na sudu (bez odvjetnika) i kako . Unaprijed vam hvala na pomoći. 2014-04-24 08.52.24_1.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija