Jump to content

Smrad domaćih životinja


marco46

Preporučene objave

Živim u gradu, praktički u centru grada nekih 700m od samog centra, u prometnoj glavnoj ulici, sve je lijepo i krasno da moj susjed u dvoristu koje je samo odijeljeno zicom ne hrani guske, da guske,race,kako hoćete.

 

Prvo smrde ko kuga, tu je i buka..neželim to imat kraj sebe,jer je to praktički u mojem dvorištu.

Mama je pitala komunalnog redara,on kaže da on za svoju upotrebu po zakonu može imati domaće životinje i da mu nemožemo ništa IAKO JA MISLIM DA TIP POJMA NEMA.ili štiti dotičnog..

 

Koja su moja prava?

na koji način ja mogu to riješiti? prihvaćam sve prijedloge..

Jer po mojem shvaćanj i shvaćanju nekih obrazovaqnih ljudi koji su upoznati s problemom

nije im jasno kak on to može držat..

 

P:S:-kumovi smo s tim susjedima iako to meni ne mijenja stvar ništa,još ju pogoršava jer nema kulture niti obrazovanja niti ničega, znači seljačina ali ona žestoka je čovjek.

 

Nakoji način da to riješim jednom zauvijek jer mi ga je dosta...?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Živim u gradu, praktički u centru grada nekih 700m od samog centra, u prometnoj glavnoj ulici, sve je lijepo i krasno da moj susjed u dvoristu koje je samo odijeljeno zicom ne hrani guske, da guske,race,kako hoćete.

 

Prvo smrde ko kuga, tu je i buka..neželim to imat kraj sebe,jer je to praktički u mojem dvorištu.

Mama je pitala komunalnog redara,on kaže da on za svoju upotrebu po zakonu može imati domaće životinje i da mu nemožemo ništa IAKO JA MISLIM DA TIP POJMA NEMA.ili štiti dotičnog..

 

Koja su moja prava?

na koji način ja mogu to riješiti? prihvaćam sve prijedloge..

Jer po mojem shvaćanj i shvaćanju nekih obrazovaqnih ljudi koji su upoznati s problemom

nije im jasno kak on to može držat..

 

P:S:-kumovi smo s tim susjedima iako to meni ne mijenja stvar ništa,još ju pogoršava jer nema kulture niti obrazovanja niti ničega, znači seljačina ali ona žestoka je čovjek.

 

Nakoji način da to riješim jednom zauvijek jer mi ga je dosta...?

 

 

 

marco46 Pozdrav!

 

Eto, gore navedenim postom od poštovanog Mrljavca vidiš odgovor.

 

Naime, postoji odluka ili zakon iliti pravilnik po kojima se dopušta držanje domaćih životinja i o uvjetima njihova držanja. Postoji neka " regulativa "

Za provedbu gore navedenog smatram da su nadležni.... Veterinarska inspekcija Ministarstva poljopr. i Komunalno redarstvo Grada.... ali da se razumijemo, svaki iz svog djelokruga.

Što se tiče Zakona o vlasništvu i drugim pravnim stvarima ( pročitaj ) tu je nadležan sud.

 

Malo pročitaj Zakone i kreni od komunalnog redara kako ti je napisao Mrljavac.

 

Guska, patka... pečenka " milina "

Za blagdane se skupite kao kumovi i sve će bit u redu.

LP

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija