Jump to content

Privatna Tužba.


noname11

Preporučene objave

Zavisi o nalazu i mišljenju vještaka, napamet je teško govoriti. Da se znate okvirno orijentirati, vidite link.

 

Inače, vama je najbitnije da u sklopu kaznenog postupka izjavite imovinsko-pravni zahtjev usmjeren na naknadu štete i zatim čekate završetak kaznenog postupka, nakon kojeg (u slučaju osuđujuće presude), parnica za naknadu štete ide ekspresno, jer se u njoj neće raspravljati o odgovornosti za štetu (to će riješiti kazneni sud), već isključivo o njenoj visini.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Unaprijed da se zahvalim na odgovoru ! Kazneni postupak je gotov,a nedavno sam bio kod sudskog vjestaka . Sad me zanima moj odvjetnik je zatrazio po nalazu prvog sudskog vjestaka 16 000 kn( isao sam poslije kod jos jednoga s.v. ) znaci u parnici je to najvise moguce sto mogu ocekivati ? I da li je po vama to odgovarajuca osteta ako bi mi mogli odgovoriti na to kroz ovako sitno sto sam napisao ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...da li je po vama to odgovarajuca osteta ako bi mi mogli odgovoriti na to kroz ovako sitno sto sam napisao ?

 

Nezahvalno za odgovoriti obzirom nemam nalaz i mišljenje vještaka, ali ukoliko nema teških posljedica i boli - u redu je.

 

Uostalom, da je drugačije, odvjetnik bi vam sigurno reagirao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija