Jump to content

62.0


keep calm

Preporučene objave

kod nas to otprilike ide ovako...

ako ti psihijatar ukine dijagnozu i da imaš neki kontrolni pregled za mirovinu odmah bi se vještaci uhvatili toga da si zdrav ko dren.......

ali kad bi otišao na ljekarski za oružje ,tamo bi filozofirali da to nije sigurno da si zdrav....

 

kod koga si pravio testiranje...neka kontrola ili kod svog psihologa?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala. Ali, što onda s ovim: :bez indikatora patološke promjene osobnosti?

Je li to nešto što može osporiti 62.0 ?

moraš više pojedinosti napisati da bi dobio konkretan odgovor....ako nečeš ovdje možeš nekom i poruku poslati.....pitao sam da li je neki kontrolni pregled ili tvoj psiholog....

bitan detalj i tko ti je dosad postavio dijagnozu..psihijatar ili psiholog...

ja ovdje sad mogu nagađati...ali evo jednog primjera....branitelj ima dg f62.0....i pozovu ga na mirovinski pregled ili ga upute kod drugog psihijatra i ovaj napiše da nema f62.0..nego npr. depresiju....nije se taj branitelj izlijećio nego drugi liječnik drugačije misli....i tu nastane problem za tog branitelja.....

iz ovog primjera vidiš da je svašta moguće....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

adi se o mom suprugu. On ne doprinosi u obitelji novčano godinama, niti koristi ikakva prava za djecu(udžbenici), potpuno se čudno ponaša , da ga sad ne crnim ipak je tata moje djece.... Tražila sam razvod i uzdržavanje .Prošli smo obradu centra i bez indikatora patološke promjene osobnosti? I djeca imaju nekakva odstupanja( ali s obzirom na atmosferu u tijeku odrastanja nije ni čudo) i ja također, ali on da je urednog profila, ne mogu vjerovati s obzirom na sve " uspomene" iz života s njim...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja pretpostavljam (možda griješim) da se radi o branitelju u mirovini....ta dg. se obično dobije nakon ptsp-a....on vjerovatno odlazi na kontrole kod svog psihijatra koji vodi tu bolest i liječenje....na osnovu tog testiranja nemože zaključiti da je ozdravio....i kad ne bi imao poremečaj osobnosti..onda ima ptsp....liječenje on može odbiti i sa nalazom i bez njega ako on pomisli da nije bolestan ili mu lijekovi ne pomažu...

što se tiče skrbništva.......sudovi kod nas u 99 posto slučajeva dodijeljuju skrbništvo ženama ako je zdravstveno sposobna ....tako da čak i da je on sto posto zdrav teško može dobiti skrbništvo.......tu smo mi muškarci u neravnopravnom položaju...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija