Jump to content

Bolovanje preko 18 mjeseci


pal

Preporučene objave

Kome i gdje treba podnijeti zahtjev za reguliranje primanja

do sada sam imao primanja 2500,oo kn od HZZO-a u vidu bolovanja a sada nakon 18 mjeseci to se po zakonu prepolovilo pa iznosi 1250,oo kn. Kome podnijeti zahtjev za razliku i nadoknadu. Napomena: Povreda na radu priznata, podstanar itd....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kome i gdje treba podnijeti zahtjev za reguliranje primanja

do sada sam imao primanja 2500,oo kn od HZZO-a u vidu bolovanja a sada nakon 18 mjeseci to se po zakonu prepolovilo pa iznosi 1250,oo kn. Kome podnijeti zahtjev za razliku i nadoknadu. Napomena: Povreda na radu priznata, podstanar itd....

 

Ma nikome oni nista ne daju,ostao sam bez podlaktice i imam priznatu OR pa su mi smanjili za50posto.nemoj uzalud lutati.ako nama daju od cega ce ONI zivjeti. Stedi zivce.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma nikome oni nista ne daju,ostao sam bez podlaktice i imam priznatu OR pa su mi smanjili za50posto.nemoj uzalud lutati.ako nama daju od cega ce ONI zivjeti. Stedi zivce.

 

 

 

Danas sam bio sa premijerom Milanovićem razgovarali smo o tome dolazim u Banske dvore iza 8.11. tko god da pobijedi. sa 1266 kn ne mogu živjeti nisam ja Glogoški koji ni kune nije uplatio u proračun a ima primanja 30.000,00 kn i više.....sada bi se trebao baciti u mutnu Savu a ne treba se boriti do kraja vi kihoti ništa od vas?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja ću Vas lijepo zamoliti da ne miješate kruške i jabuke, jer povreda na radu nema apsolutno nikakve veze s povredom zadobivenom u ratu. Što ne znači da vaš zahtjev moguće nije osnovan, no na sasvim drugačijem pravnom temelju.

 

Također, kada već iznosite podatke o gospodinu Glogoškom, bio bi red da iznosite točne podatke i na što se oni sve odnose. A ako već mislite da je njemu tako lijepo, hoćete se mijenjati s njim?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja ću Vas lijepo zamoliti da ne miješate kruške i jabuke, jer povreda na radu nema apsolutno nikakve veze s povredom zadobivenom u ratu. Što ne znači da vaš zahtjev moguće nije osnovan, no na sasvim drugačijem pravnom temelju.

 

Također, kada već iznosite podatke o gospodinu Glogoškom, bio bi red da iznosite točne podatke i na što se oni sve odnose. A ako već mislite da je njemu tako lijepo, hoćete se mijenjati s njim?

 

17 god. radio u državnoj firmi niti jedne dionice nisam vidio sada na štakama jedva ustanem sav polomljen ne svojom krivnjom, za kolica nemam pa se mučim na štakama, nemam pratnju kad se pokliznem ostanem u blatu dok neko ne naiđe da me podigne odnosno osovi na noge. u ratu na prvoj crti bez uniforme popravljao porušene mostove, Odvjetnik mi veli da su trajne povrede na radu ravno ubojstvu niko to ne riješava pa vi iz legalisa bi mogli predstaviti zakon i uputiti ga vladi na razmatranje da nešto poduzmu...U H.R. se ne isplati raditi i plaćati poreze!!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moja namjera nije bila da minoriziram tegobe koje trpite, jer i osobno itekako dobro znam što je bol, samo sam htio skrenuti pozornost da ne vučete paralele koje nemaju apsolutno ništa zajedničko i još k tome iznosite netočne podatke, koje su vam servirali mediji "sumnjivih" izvora financiranja odnosno "sumnjive" vlasničke strukture.

 

Glede prijedloga zakonskih rješenja, vjerujte mi da možete biti najbolji i najstručniji pravnik na svijetu, ali ako niste profila koji odgovara vladajućoj strukturi - nema sluha za ništa na što pokušate argumentirano ukazati. To je, u velikom postotku - čisto politikanstvo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija